captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto suktinyje” – garsiausias pasaulyje stiklo menininkas Dale'as Chihuli

Šį sekmadienį „Ryto suktinyje” tikros įdomybės. Bent akies krašteliu žvilgtelsime į Dale’o Chihulio, garsiausio pasaulyje stiklo menininko, darbus. Jie pristatomi naujame 2012 m. Siatlo centre atidarytame muziejuje „Chihuly Garden and Glass“, jame veikia Stiklo fabrikas, o ekspozicija  užima net 8 galerijas ir prabangų sodą.
Stiklo menininkas Dale`as Chihuli.
Stiklo menininkas Dale`as Chihuli.

Šį sekmadienį „Ryto suktinyje” tikros įdomybės. Bent akies krašteliu žvilgtelsime į Dale’o Chihulio, garsiausio pasaulyje stiklo menininko, darbus. Jie pristatomi naujame 2012 m. Siatlo centre atidarytame muziejuje „Chihuly Garden and Glass“, jame veikia stiklo fabrikas, o ekspozicija  užima net 8 galerijas ir prabangų sodą.

Menininkė Aldona Minelga, gyvenanti Siatle – tai 90-metė moteris, nuo vaikystės pamilusi spalvas, bet  tapyti pradėjusi 50 metų. Aldona ir šiandien tiki, kad menas yra visur, netgi gyvenime: „Tu padaryk gerą šaukštą, išsiuvinėk bliuzelę, tu darželį gražų turėk.“  Jos sieloje yra dar labai daug jausmo ir neišeikvotų spalvų, o svarbiausia gyvenime paliesti žmogų ir gamtą geranoriškai – nenaikinti, puoselėti ir gelbėti.

Laidą žiūrėkite sekmadienį 8.30 val. Vedėja Zita Kelmickaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...