captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Emigrantai“: R. Cicino sūnėno mylimoji labiausiai bijojo 3 metais už jį jaunesnio sūnaus nuomonės

Šį antradienio vakarą laidoje „Emigrantai“ – legendinio Lietuvos estrados princo Ryčio Cicino sūnėno Manto Vyganto ir kone dvigubai vyresnės Jolantos Naruševičiūtės meilės istorija. Jam 26-eri, o jai – 48-eri. Šie skaičiai pase itin piktina aplinkinius, o pora ne kartą yra girdėjusi keiksmus jų atžvilgiu. „Visos apkalbos, pykčiai ir grasinimai tik dar labiau sutvirtino mūsų santykius“, – pasakos Mantas, jau pusantrų metų besišildantis dviejų vaikų motinos Jolantos glėbyje.

Tiek Cicinaičiu pravardžiuojamas M. Vygantas, tiek J. Naruševičiūtė buvo „solo“ dainininkai, pasirodantys lietuvių baruose Londone. „Mus sujungė meilė muzikai ir didelis noras dainuoti“, – pasakos duetą ir gyvenime, ir scenoje sukūrę atlikėjai.

Jolanta sako, kad pirmoji jos santuoka buvo nesėkminga. Vyras daug gerdavo, neskyrė jai dėmesio. „Kol nesutikau Manto – nemokėjau savęs mylėti. Jaučiausi tikra boba, o ne moterimi“, – prisipažins moteris. Jaunas mylimasis privertė J. Naruševičiūtę naujomis akimis pažvelgti į save ir supantį pasaulį.

Mantas ir Jolanta sako, kad bendraudami amžiaus skirtumo visiškai nejaučia. Atvirkščiai – jie nuolat vienas kitą papildo. Moteris savo jaunesnį mylimąjį vadina protingesniu už daugelį bendraamžių. „Jam nerūpi kompiuteriai ir pramogos, jam jau norisi rimtos šeimos“, – tikins ji. Jolanta priemė sprendimą į aplinkinius nekreipti dėmesio, tačiau pripažins, kad bijojo to, ką pasakys vos 3 metais už Mantą jaunesnis sūnus.

Neeilinė lietuvių meilės istorija iš Londono – jau šį antradienį, 19.30 val., laidoje „Emigrantai“ per LRT TELEVIZIJĄ. Reportažus rengia Akvilė Kavaliauskaitė ir Orijus Gasanovas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close