captcha

Jūsų klausimas priimtas

Nacionalinė paieškų tarnyba

Garbaus amžiaus, šviesaus proto bei pavydėtino ūpo ponia Julija ir pati gūžčioja, kodėl nesiryžo eškoti anksčiau. Kodėl neieškojo tremties draugės – Onos Pročkutės, vėliau Milkevičienės. Draugės, kurią, kaip sakė, mylėjo gal net labiau nei seserį. Ir tik dabar, bijodama iškeliauti Amžinybėn, taip ir nesutikusi sunkiausių patirčių bendradalės, Julija ryžosi paieškoms.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Kitos šio vakaro paieškos iš tos kategorijos, kuomet ieškoma, kaip mes pratę sakyti – ko nors iš savų. Bėda ta, kad tie, „savi“ niekada iš tiesų savais ir nebuvo. Nepažinoti, niekada nematyti. Tik įrašai dokumentuose liudija, kad tokių žmonių Sonatos Stonytės gyvenime būta.

Ilgai artimųjų paieškoms kaupėsi ir kitų paieškų dalyvis, mumis pasitikėjęs Jonas. Kaip prisipažino, tik dabar, gyvenimui persiritus į antrąją pusę, staiga pajuto nenumaldomą norą pažinti to paties kraujo gimines. Tuos, su kuriais, tiek vienų, tiek kitų tėvams nepasistengus, galimas ryšys nutrūko taip ir neužsimezgęs.

Na o praėjusį sezoną pasakojome apie vyrą, kuriam teko įveikti nelengvą kelionę pas niekada nematytą mamą. Peržengti būtas nuoskaudas ir baimę prieš pirmą susitikimą su ja, gimdytoja, ir niekada nematyta seserimi. Kiek nerimo tąsyk būta... Kiek abejonių, ar atskirai pralėkę dešimtmečiai netaps kliūtimi jų bendravimui?

Nuo to laiko praėjo geras pusmetis. Pakankamai laiko, kad visa tai, ką tąsyk, pirmojo susitikimo metu, buvo sunku suvokti, susigulėtų ir išsigrynintų tikrieji pojūčiai.

Nacionalinė paieškų tarnyba, šeštadienį, 18.30 val. Vedėja Palmira Galkontaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...