captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius”: kuo Editą Mildažytę žavi Indija?

Tarp Vilniaus ir Orisos džiunglių jau 15 metų gyvenanti menininkė Aušra Kleizaitė net nebežino, kur jos tikrieji namai. Lietuvą ji lanko vasaromis, tačiau gimtinė, sako, jau nebetraukia. Aušra išvažiavo į Indiją kurti menininkų rezidencijos ir atrado tai, ko net nesapnavo.
V. Radžiūno (LRT) nuotr.
V. Radžiūno (LRT) nuotr.

Kuo žmones traukia Indija? Kad ir traukia, bet dėl koncerto tolimoje šalyje retas pasiryžtų per savaitgalį sukarti 12 tūkst. kilometrų. Žurnalistė Edita Mildažytė tai padarė sykį, o vėliau į Indiją grįžo dar ir dar. Kodėl? Aiškiai žinanti, jog kiti dievai jos nedomina, vis dėlto Indijoje Edita šį tą rado. Kas ją žavi egzotiškoje šalyje?

Praėjusią vasarą ištekėjo VDA profesorė Jolanta Talaikytė. Į santuoką mados profesionalė žengė po 29 metų bendrystės su gyvenimo draugu. „Dar neišmokau gyventi neskubėdama, vis dar verčiuosi kūliais”, –  šypsosi kūrėja ir mokslinininkė, sugebėjusi asmeniniame gyvenime nepasiduoti skubotumui. Ir tik atšventusi penkiasdešimtmetį, bet mielai pankuojanti, ji tiki, jog pagaliau atėjo jos laikas.

„Stilius” – rugsėjo 23 d. 19.30 val. Vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...