captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kino žvaigždžių alėja: „Dingęs“ (Missing)

Per 1973 metų pučą Čilėje be pėdsakų dingsta jaunas amerikiečių rašytojas Čarlzas Hormanas. Jo žmona Bet rizikuodama gyvybe bando jį rasti. Nevilties apimtai moteriai į pagalbą ateina Edas, kuris atskrido kartu su ja, kad rastų savo dingusį sūnų Čarlį.

Vaidina: Jack Lemmon, Sissy Spacek, Melanie Mayron, John Shea, Charles Cioffi, David Clennon, Jerry Hardin, Richard Bradford, Joe Regalbuto, Janice Rule

Per 1973 metų pučą Čilėje be pėdsakų dingsta jaunas amerikiečių rašytojas Čarlzas Hormanas. Jo žmona Bet rizikuodama gyvybe bando jį rasti. Nevilties apimtai moteriai į pagalbą ateina Edas, kuris atskrido kartu su ja, kad rastų savo dingusį sūnų Čarlį. Edas, konservatyvus vidutinio amžiaus amerikiečių verslininkas, šventai  įsitikinęs teisinga savo šalies užsienio politika. Tačiau jo pažiūros ima keistis, kai jis suvokia, kad JAV vadai nenori pyktis su naująja Čilės valdžia ir ieškant dingusių pučo metu amerikiečių nepajudina net piršto.

Filmas pelnė daugybę prizų: „Oskaro“ apdovanojimą už geriausią adaptuotą scenarijų, dar 3 „Oskaro“ nominacijas, nominuotas 5 „Auksiniams gaubliams“, laimėjo Kanų kino festivalio „Auksinę palmės šakelę“ Costa-Gavrasui, Britų kino apdovanojimą BAFTA už geriausią scenarijų ir montažą, taip pat apdovanojimus Londone bei Amerikoje. 1982 m. Kanų kino festivalyje geriausiu aktoriumi išrinktas Jackas Lemmonas. Iš viso pelnė 9 apdovanojimus ir 18 nominacijų.

Istorinė drama

JAV

1982

N-14

Režisierius: Costa-Gavras

 Missing
(1982) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...