captcha

Jūsų klausimas priimtas

Elito kinas: „Meilė ir malonė“ (Love & Mercy)

Vaidina: John Cusack, Paul Dano, Elizabeth Banks, Paul Giamatti, Jake Abel, Kenny Wormald, Brett Davern, Graham Rogers, Erin Darke, Bill Camp, Joanna Going

Šviesiaplaukė Melinda nė nenutuokia, kas ką tik įžengė į jos automobilių saloną. Bet pamačiusi kojas, keliamas iš kadilako, ji iškart supranta, kad tai Brajenas Vilsonas – grupės „Beach Boys“ įkūrėjas, lyderis ir kultinių dainų autorius. Kuo artimiau Melinda ima su juo bendrauti, tuo daugiau sužino apie jo gyvenimą ir sunkią vaikystę. Ji pastebi, kaip liguistai Brajenas siekia tobulybės, ir sužino apie jam psichoterapeuto diagnozuotą ligą. Ar jis tikrai kenčia nuo paranojinės šizofrenijos? O gal panikos priepuolius jam sukelia visai kitos priežastys? Gal tai jautrumas garsams, kartais vis smarkiau skambantiems jo galvoje? Ir galbūt dainos – jo būsenos atspindys?

„Oskarui“ ir „Auksiniam gaubliui“ nominuoti aktoriai Paulas Dano ir Johnas Cusackas. Iš viso juosta pelnė 20 apdovanojimų ir 55 nominacijas. Rodyta festivalyje „Kino pavasaris“.

Drama

JAV

2014

N-14

Režisierius: Bill Pohlad

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...