captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mūsų gyvūnai“: dizainerio R. Kalinkino augintiniai

Dvelfų veislė katės abejingų nepalieka. Vieni jas pamatę pašiurpsta ir kraipo galvas, kiti besąlygiškai susižavi. Tai itin reta kačių veislė. Vienintelės augančios Lietuvoje bus parodytos jau šį sekmadienį. Šių įspūdingų gražuolių šeimininkai teigia, kad jų dvelfės vieninteliai egzemplioriai ir visose Baltijos šalyse. Apie tai, kuo jos pavergė lietuvaičius ir kaip prisitaikė gyventi mūsų šalyje pamatysite reportaže. 

Lankysimės žinomo dizainerio Roberto Kalinkino šeimoje, kurioje puikiai sutaria gausa augintinių. Tai egzotiniai gyvūnai – didžioji skardžiabalsė papūga ir žalioji tylioji iguana bei keturi šunyčiai iš prieglaudos. Tiesa, dar yra akvariumas, bet, pasak Roberto, šiam mažiausiai skiriama dėmesio. Labiausiai draugijos prašosi papūga Tukas ir šuniukai. Pastarųjų istorijos skaudžios ir laimingos. Apie atstumtuosius ištikimuosius žmogaus draugus, jų charakterius bei išdaigas žiūrėkite reportaže.

Lietuvos zoologijos sode Kamerūno ožkos atsivedė ožiukų! Jie, kaip ir visi mažyliai, – smalsūs, išdykę ir nenustygstantys vietoje. Istorinė šių ožkų gimtinė – Afrika. Pirmą kartą, kaip egzotiniai gyvūnai, buvo atvežtos į Švediją ir Vokietiją. Vėliau paplito visoje Europoje. Pasižymėdamos savo atsparumu ir stiprumu, jos lengvai prisitaikė prie įvairių laikymo sąlygų ir klimato. Tai labai socialios, draugiškos mažos ožkytės, bet mėgstančios didelę kompaniją.


„Mūsų gyvūnai“ – rugsėjo 17 d., sekmadienį, 11:30 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Vedėja Rasa Eilunavičienė.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...