captcha

Jūsų klausimas priimtas

Nacionalinė paieškų tarnyba

Pirmosios vakaro istorijos dalyvės gyvenimo pradžia lyg baltas lapas. Niekada nematyti, niekada neglaudę tėvai, lyg švystelėjimas pro blankius prisiminimas blykstelėjusi ir nutrūkusi pažintis su seserimi, valdiškos globos įstaigos, pastangos išsilaikyti ir nepaisant visko, trapi viltis, kad kažkur šioje žemėje visgi yra ir to paties kraujo artimųjų.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Baugščiai, labai nedrąsiai, genant lauk visus įtarimus bei peržengiant abejones prasidėjo kitos šio vakaro paieškos. Garbaus amžiaus sulaukęs vyras ryžosi ištrūkti iš daugiametės slegiančios vienatvės. Ryžosi susirasti gimines, su kuriais dėl vienokių ar kitokių priežasčių taip niekada ir nebendravo.

Tokiais atvejais, kebliausia atvažiuoti pas ieškomuosius. Ką jiems pasakyti? Kaip paaiškinti nuo ko mes? Ar jiems, ramiai gyvenantiems savą gyvenimą taip pat svarbu bus pažinti kažin kada atskilusią jų giminės grandelę?

O štai paskutinės šio vakaro istorijos dalyvių nereikėjo nei raginti nei skubinti ieškoti praeityje brangių žmonių. Teko vos ne paknopstom juos vytis ir spėti kartu su jų nekantra ir įkarščiu. Būtent toji nekantra ir tas įkarštis vieną dieną atskraidino iš Londono į lietuviškąjį Pasvalį ilgus metus bendramokslių ieškotą Gražiną.

Nacionalinė paieškų tarnyba, šeštadienį, 18.30. Vedėja Palmira Galkontaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...