captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mūsų gyvūnai“: korgių veislės šunys

Vieni vaikai į namus parsineša šuniuką, kiti – kačiuką, o štai septynmetė Liepa iš mokyklos parsinešė gelsvą viščiuką. Kas galėjo pagalvoti, kad iš jo išaugs gaidys! Maža to, pentinuotas gražuolis taps visos šeimos numylėtiniu ir mergaitės draugu. Kaip tai įmanoma? Žiūrėkite reportaže.

Jei dairotės šuns šeimai su vaikais, galbūt vertėtų atkreipti dėmesį į korgių veislės šunis. Jų augintojai visada didžiuojasi ir pabrėžia, kad korgius augina net pati Anglijos karalienė Elžbieta. Tai viena seniausių britų šunų veislių. Žemi, trumpakojai ir trumpaplaukiai. Neišsenkančios energijos. Stiprios sveikatos. Ištvermingi ir ilgaamžiai. Prieraišūs ir sargūs.

Vis daugiau žmonių keliauja su savo augintiniais. Lietuvoje beveik kiekvienas traukinys veža po 6-7 keleivius su gyvūnais. Kadangi keleiviai tampa pakantesni, gyvūnų šeimininkai atsakingesni, visai neseniai ,,Lietuvos geležinkelių“ administracija pakeitė lig tol buvusias griežtas taisykles. Nuo šiol sumažėjo dokumentų skaičius, sušvelninti reikalavimai socializacijos testus išlaikiusiems šunims, važiuojant su didesniu augintiniu nereikia prieš parą derinti kelionės. Apie tai, kaip kelionėje jaučiasi ir ką veikia augintiniai, reportažas iš traukinio ir traukinių stoties.

Mūsų gyvūnai“ – rugsėjo 10 d., sekmadienį, 11:30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...