captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: D. Meiželytės laimė – be alkoholio

Šokėja, choreografė ir pedagogė Ieva Jackevičiūtė išgarsėjo televiziniuose šokių projektuose. Tačiau dar seniau ji ėmė domėtis sveika gyvensena. Penkiolika metų Ieva nevartoja alkoholio, nerūko, užsiima joga. Dviejų vaikų mama neslepia, išbandžiusi ne vieną dietą ir iki šiol dukart per metus valanti organizmą. Kokia yra didžioji gyvenimo būdo paslaptis, kad Ievai visada pakanka energijos ir noro eiti pirmyn?
Laidos vedėja  Violeta Baublienė.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.

Gyvenimo panko Antano  Juknevičiaus biografijoje ne tik mokslai, verslai, bet pragaro ralio varžybos. Penkių vaikų tėvas atviras: pirmą kartą į Dakaro ralį išvažiavo tuo pačiu lenktyniniu automobiliu, kuriuo ruošėsi startuoti ir trasoje. Negana to, į automobilį susikrovė visus asmenInius daiktus ir dar įsimetė lietuviškų skilandžių. Kas sunkiau gyvenime, išmokti laimėti ar pralaimėti?

Dainininkė ir renginių vedėja Donaldos Meiželytė pasikeitė. Po asmeninio gyvenimo įvykių paniro į apatiją. Priaugo nemažai antsvorio ir liūdesį skandindavo vyno taurėje. „Po savaitgalio darbų išaušdavo pirmadienis su knyga ir taure vyno. Būta ir „balių“ su draugais. Tačiau vieną dieną susimąsčiau, ar mano tėvai, žiūrėdami į mane iš dangaus, nori mane matyti tokią – be jėgų, nelaimingą ir nutukusią“, – atvirai pasakoja Donalda. Tad pokyčiai prasidėjo nuo minčių. Kaip šiandien atrodo moteris ir ką ji pakeitė savo gyvenime? „Niekas netiki, kad metus nevartoju alkoholio, kad galiu būti linksma be nė vieno lašo, kad balsas gerai skamba ir be konjako“, – pasakoja Donalda, pripažindama, jog didžiuojasi ne lieknumu, o tuo, kad dabar yra laiminga.

„Stilius“ šeštadienį, rugsėjo 9 d., 19.30 val. per LRT TV. Vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...