captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Riteris tamplierius Arnas“ (Arn: Tempelriddaren / Arn The Knight Templar)

Filmo veiksmas nukelia į tolimą XII amžių ir pasakoja dviejų jaunuolių, kuriuos išskyrė žiauri lemtis, meilės istoriją. Arnas Magnusonas iš Folkungų giminės, švedų žemvaldžio sūnus, nuo vaikystės buvo mokomas tapti riteriu. Baigęs mokslus vienuolyne ir grįžęs namo vaikinas  susipažįsta su Sesilija ir toji pavergia jo širdį. 

Vaidina: Joakim Nätterqvist, Sofia Helin, Stellan Skarsgård, Michael Nyqvist, Mirja Turestedt, Simon Callow, Vincent Perez, Bibi Andersson, Gustaf Skarsgård

Filmo veiksmas nukelia į tolimą XII amžių ir pasakoja dviejų jaunuolių, kuriuos išskyrė žiauri lemtis, meilės istoriją. Arnas Magnusonas iš Folkungų giminės, švedų žemvaldžio sūnus, nuo vaikystės buvo mokomas tapti riteriu. Baigęs mokslus vienuolyne ir grįžęs namo vaikinas  susipažįsta su Sesilija ir toji pavergia jo širdį. Tačiau už uždraustą meilę yra nubaudžiamas ir išsiunčiamas į kryžiaus žygius kaip Tamplierių ordino riteris. Sesiliją taip pat nubaudžia – uždaro į vienuolyną. Kęsdami sunkią dalią įsimylėjėliai svajoja, kad kada nors jie vis tiek pamatys vienas kitą, nepasiduoda žiauriam likimui ir iš visų jėgų priešinasi blogiui. Siekdamas atgauti nepriklausomybę ir grįžti pas mylimąją Arnas sutriuškina nuožmius priešus ir tampa didvyriu.

Romantinė nuotykių drama

Švedija, Didžioji Britanija, Danija, Norvegija, Suomija, Vokietija, Marokas

2007

N-14

Režisierius: Peter Flinth

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...