captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Valstybė prieš Fricą Bauerį“ (Der Staat gegen Fritz Bauer)

Filmas pasakoja apie žinomą teisininką Fricą Bauerį, kuris pokario Vokietijoje ėjo generalinio prokuroro pareigas. Kelis mėnesius kalėjęs koncentracijos stovykloje, pokario metais jis darė viską, kad nė vienas nacių nusikaltėlis neišvengtų bausmės.

Vaidina: Rüdiger Klink, Burghart Klaußner, Andrej Kaminsky, Sebastian Blomberg, Jörg Schüttauf, Carolin Stähler, Michael Schenk, Stefan Gebelhoff, Pierre Shrady

Filmas pasakoja apie žinomą teisininką Fricą Bauerį, kuris pokario Vokietijoje ėjo generalinio prokuroro pareigas. Kelis mėnesius kalėjęs koncentracijos stovykloje, pokario metais jis darė viską, kad nė vienas nacių nusikaltėlis neišvengtų bausmės. Šeštojo dešimtmečio Vakarų Vokietija svajojo apie ekonomikos suklestėjimą ir atsiminti savo nacistinės praeities nenorėjo. Drąsus idealistas Baueris nebijojo priešintis sistemai ir tapo svarbiausia jėga persekiojant nacių režimo budelius.

Už geriausią vyro vaidmenį Bavarijos kino prizu apdovanotas aktorius Burghartas Klaußneris; šis aktorius pelnė ir Europos kino akademijos prizo nominaciją už geriausią vyro vaidmenį. Iš viso 6 Vokietijos kino prizai. Publikos prizas Lokarno kino festivalyje. Iš viso juosta pelnė 13 kino apdovanojimų ir 9 nominacijas.

Trileris

Vokietija

2015

N-14

Režisierius: Lars Kraume

 The People vs. Fritz Bauer
(2015) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...