captcha

Jūsų klausimas priimtas

LRT pokalbių laida „Svarbios detalės“

„Kodėl Singapūre nėra bedarbių? Nes nėra pašalpų – visi dirba, antraip juk neturės ką valgyti, kur gyventi. O Lietuvoje žmonės kažko laukia, „gręžia“ tėvus, ir svaigsta apie svajonių darbus, kurių jie niekada negaus. Singapūre sakytų: tau aštuoniolika, eik, gyvenk. Laikas taip elgtis ir Lietuvoje“, –  įsitikinęs psichologas Tomas Lagūnavičius, teigiantis, kad Lietuvoje visa pašalpininkų armija gyvena tvarkingai mokesčius mokančių piliečių sąskaita.

LRT pokalbių laidos „Svarbios detalės“ studijoje  pusmetį nedirbanti Anželika Blukova garsiajam oponentui mėgino paaiškinti, kad jai pašalpa gyvybiškai būtina, mat mergina nori pasiruošti naujam naminių muilų gamybos verslui. Bet psichologo tai neįtikino.

Desertų karalius Ali Gadžijevas taip pat neslėpė, kad šiais laikais, kai Lietuvoje gyvena daugiau nei ketvirtis milijono bedarbių, rasti gerų darbuotojų verslininkui labai sunku.

„Madingas Vilniaus jaunimas ateina be patirties ir žinių, o reikalauja iškart daug. Mielai samdyčiau vyresnius žmones, nes keliaudamas matau pilna tokių pavyzdžių jaukiose užsienio kavinukėse. Ten visiškai normalu, kad žmogus visą gyvenimą dirba aptarnavimo srityje, tai nėra laikina profesija, skirta vasarojantiems studentams. Deja, pas mus vyresnioji karta tiesiog bijo reaguoti į panašius skelbimus“, – patirtimi dalinosi A. Gadžijevas, kuriam paprieštaravo vienas žinomiausių Lietuvos verslininkų Ilja Laursas, pastebintis, kad nepasitikėjimas savimi nesvetimas ir jaunimui.

Ar išties lietuviai – pašalpininkų ir tinginių tauta? Atsakymas šį vakarą, 21:20 val. LRT pokalbių laidoje „Svarbios detalės”.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...