captcha

Jūsų klausimas priimtas

JAV kriminalinė drama „Volstrito vilkas“ (The Wolf of Wall Street), Rež. Martin Scorsese

Vaidina: Leonardo DiCaprio, Jonah Hill, Cristin Milioti, Matthew McConaughey, Margot Robbie, Kyle Chandler, Rob Reiner, Jean Dujardin, Joanna Lumley

Niujorko Volstritas – vieta, kur  finansų srautai, patekę į malonumų maniako rankas, blyksteli neribota prabanga ir nepamatuota arogancija. Šis tikra istorija paremtas filmas pasakoja apie mitais apipintą dešimtojo dešimtmečio Amerikos finansų įžymybę Džordaną Belfortą, kuris pagarsėjo ne tik sugebėjimu greitai uždirbti didžiules sumas biržoje, bet ir ne ką menkesniais gabumais jas iššvaistyti. Vakarėliams, narkotikams ir moterims jis išleidžia krūvas pinigų, o kartais imasi net beprotiškų sumanymų: sėkmingo sandėrio proga savo biure surengia tikrą šokėjų paradą, išgertuves už kelis milijonus dolerių ar tiesiog nuo savo prabangios jachtos denio laido šimtines pavėjui. Tačiau iš finansinių aukštumų ir nesibaigiančių linksmybių netrukus tenka nusileisti į nesvetingą tikrovę. Nelegaliais Džordano Belforto sandėriais pradeda domėtis vyriausybinės organizacijos.

Filmas nominuotas 5 „Oskarams“, o L. Di Kaprio už šį vaidmenį pelnė „Aukso gaublį“. Iš viso filmas surinko per 30 apdovanojimų ir daugiau kaip 150 nominacijų.

Kriminalinė drama.

JAV.

2013 m.

N-14

Režisierius  Martin Scorsese

 The Wolf of Wall Street
(2013) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...