captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: meilę pasitikrinti padeda ...tango

„Gyvenime pakanka niūrumo, todėl šypsokimės ir juokimės“, – ragina aktoriai ir prodiuseriai Fiona Gordon ir Dominique‘as Abelis. Kad pora yra didi išskirtiniu humoru, kanadietė ir belgas įrodė Lietuvoje pristatydami ketvirtą jųdviejų sukurtą komediją „Pasiklydę Paryžiuje“.
Aktoriai ir prodiuseriai Fiona Gordon ir Dominique‘as Abelis. Roberto Daskevičiaus nuotr.
Aktoriai ir prodiuseriai Fiona Gordon ir Dominique‘as Abelis. Roberto Daskevičiaus nuotr.

„Gyvenime pakanka niūrumo, todėl šypsokimės ir juokimės“, – ragina aktoriai ir prodiuseriai Fiona Gordon ir Dominique‘as Abelis. Kad pora yra didi išskirtiniu humoru, kanadietė ir belgas įrodė Lietuvoje pristatydami ketvirtą jųdviejų sukurtą komediją „Pasiklydę Paryžiuje“. Kokia paslaptis slypi šmaikščiuose jų pasakojimuose apie išskirtinę gyvenseną ir kuo čia dėtas Paryžius? Beje, pasitikrinti, ar dar vis girdi vienas kitą, jiems padeda... tango. Ar tikrai šokis skatina meilę? Ir ką menininkai kalba apie rimtus santuokos dalykus kai pamiršta komedijas?

Kita istorija. Kruonyje gyvenanti Rita Gumuliauskaitė stebina daugelį. Moteris augina dešimt vaikų. „Visada svajojau apie didelę šeimą, tačiau kiek mažesnę nei dabar turime“, – pasakoja Rita, greta savo penketuko dar penkis vaikus surankiojusi iš vaikų namų. Prieš dvidešimt metų išvykusi į Vokietiją padirbėti Au par, ten ji taip prasikūrė, kad juokiasi, galėjusi likti pasiturinti ponia. Tačiau iš patyrusios austrės išgirdo patarimą nė už ką netekėti už kitataučio. „Tai buvo aukso žodžiai, Lietuvoje gavau gerą vyrą“, – džiaugiasi Rita. Kaip susiklostė poros gyvenimas ir kodėl namuose įsikūrė giminaičių vaikai? Iš kur šiandien moteris semia stiprybės ir kaip jai pavyksta suktis neeilinėje šeimoje?

„Stilius“ gegužės 27 d., 19.40 val, per LRT TELEVIZIJĄ. Vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close