captcha

Jūsų klausimas priimtas

Japonų animacinis serialas „Stebuklingi vaikai“ (Fantastic Children)

Per LRT KULTŪRĄ nuo gruodžio 29 d. iki sausio 1 d., o vėliau savaitgalio rytais, 11.30 val. – paslapčių ir nuotykių kupinas fantastinis japonų animacinis serialas. 

Per LRT KULTŪRĄ nuo gruodžio 29 d. iki sausio 1 d., o vėliau savaitgalio rytais 11.30 val. – paslapčių ir nuotykių kupinas fantastinis japonų animacinis serialas. 

Seniai seniai, dar XV amžiuje,  tolimoje planetoje, nuo Žemės nutolusioje 200 milijonų šviesmečių, dėl princesės Tinos, kurios galioje buvo virsti tobulu ginklu, prasidėjo pilietinis karas. Kad išsigelbėtų, ji pasinaudojo reinkarnacijos mašina ir nusiuntė savo sielą į Žemę, kur kas šimtą metų  atgimsta žemiška moterimi, nors jos sieloje gyva atmintis apie praeitį. Iš gimtosios Tinos planetos į Žemę atkeliauja ir septynetas mokslininkų, pasivertusių baltaplaukiais paaugliais. Jiems įsakyta žūtbūt surasti Tiną. Dar į Žemę atvyksta žiaurusis Heorko  su sūnumi Diuma, kurie nori užvaldyti stebuklingas Tinos galias.  2012 metais Tina tampa dvylikamete mergaite Halga. Ji susitinka su vietiniu berniuku Toma ir jiedu susidraugauja. Berniuką sužavi paslaptinga tyli mergaitė ir jis nuseka paskui ją. Kuo baigsis visų šių būtybių susitikimai?

Animacinis serialas

Japonija

2004/2005

Režisierius: Takashi Nakamura

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...