captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Kaimo akademija“

Žieminiai rapsai šiemet daug kur atrodo gražiai ir po kelių metų pertraukos žada gerą derlių. Tačiau jau pernai nemažai šalies žemdirbių atsisakė auginti rizikingą kultūrą. Ūkininkas Zigmas Aleksandravičius vienas iš tų, kurie nepabijojo rizikos ir šiemet augina net 700 hektarų. Tiksli technologija ir patirtis padeda išvengti skaudžių pasekmių.  

 

Žieminiai rapsai šiemet daug kur atrodo gražiai ir po kelių metų pertraukos žada gerą derlių. Tačiau jau pernai nemažai šalies žemdirbių atsisakė auginti rizikingą kultūrą. Ūkininkas Zigmas Aleksandravičius vienas iš tų, kurie nepabijojo rizikos ir šiemet augina net 700 hektarų.

Tiksli technologija ir patirtis padeda išvengti skaudžių pasekmių.

Nacionalinių kaimo tinklų ir vietos veiklos grupių susitikime dalyvavusios delegacijos tarėsi, kaip stiprinti vietinį ir tarptautinį bendradarbiavimą. Tarptautinio projekto kulminacija – Raudonės pilies parke vykusi vietos veiklos grupių mugė. Tarptautinė mugė Lietuvos kultūrinio ir kulinarinio paveldo projekto „Panemunių žiedai“ dalis. Savo veiklą ir geriausius projektus pristatė 30 Lietuvos vietos veiklos grupių ir 13 iš užsienio : Kipro, Estijos, Anglijos, Portugalijos, Suomijos bei kitų šalių.

Kai kuriose šalyse Pasaulinė pieno diena turi senas tradicijos, o Lietuvoje šiemet ji buvo paminėta tik penktą kartą. Į Ukmergę atvažiavę moksleiviai ir jų tėvai sužinojo pieniškų skanėstų paslaptį.

Apie visa tai pasakos „Kaimo akademija“ sekmadienį, 8.30 per Lietuvos televiziją.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...