captcha

Jūsų klausimas priimtas

Elito kinas: „Komuna“ (Kollektivet / The Commune)

Thomaso Vinterbergo („Šventė“, „Medžioklė“) filmas „Komuna“ rodytas Berlyno tarptautinio kino festivalio konkursinėje programoje, kur aktorė Trine Dyrholm įvertinta „Sidabriniu lokiu“. Europos kino akademija apdovanojo prizu už geriausią montažą. Iš viso pelnė 4 kino apdovanojimus ir 12 nominacijų. Rodytas Vilniaus  tarptautiniame kino festivalyje „Kino pavasaris“.

Intelektualų šeima – architektas Erikas ir žinių vedėja Ana, auginantys paauglę dukterį Frėją, turi svajonių. Prestižiniame Kopenhagos rajone Erikas iš tėvo paveldi savo vaikystės namą, didžiulę vilą ir kartu su žmona įsteigia joje komuną. Rengia bendraminčių susirinkimus, gurmaniškas vakarienes ir triukšmingus pobūvius. Po vienu stogu jaukiai sutelpa draugystė, meilė, idealizmas, geismai ir linksmybės, tačiau netikėtas jausmų protrūkis mažą svajotojų bendruomenę nubloškia į skausmingą realybę. Jų santykių stiprumas, tolerancija vienas kitam ir deklaruojamas solidarumas turės išlaikyti sunkiausią iki šiol egzaminą.

Danija, Švedija, Nyderlandai

Drama

2016

N-14

Režisierius: Thomas Vinterberg

Vaidina: Ulrich Thomsen, Trine Dyrholm, Helene Reingaard Neumann, Lars Ranthe, Fares Fares, Martha Sofie Wallstrøm Hansen, Magnus Millang, Anne Gry Henningsen

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...