captcha

Jūsų klausimas priimtas

Istorinis nuotykių filmas „Kapitonas Alatristė“ su Viggo Mortensenu ir Elena Anaya (Alatriste)

Juosta sukurta pagal populiarų rašytojo Arturo Pérezo Reverte’s romaną „Karžygys Alatristė“.

Veiksmas nukelia į XVII amžiaus Ispaniją, kurią valdo silpnas ir nepatiklus monarchas Pilypas IV. Karaliaus rūmuose viešpatauja korupcija, verda intrigos, tad imperija atsidūrusi ties žlugimo riba. Pinigų pertekę turtuoliai mėgaujasi prabangiu gyvenimu, o paprasti žmonės priversti kęsti badą. Po sunkių mūšių Flandrijoje į savo mylimą tėvynę grįžta karžygys Diegas Alatristė. Jis traukiasi iš kariuomenės dėl skausmingos traumos ir beprotiškos meilės garsiausiai tų laikų Ispanijos aktorei Marijai de Kastro, bet negali ramiai stebėti gimtinėje vešinčios neteisybės. Bebaimis riteris ištikimas karaliui ir trokšta vėl kovoti už savo šalies nepriklausomybę, bet neišsižada ir naudingų užsakymų atlikti slaptas užduotis. Taip Alatristė įsipainioja į išdavysčių, melo, intrigų, korupcijos, neapykantos ir meilės labirintą, kuriame nugalėtojai paaiškėja tik kruvinose dvikovose ir masiniuose mūšiuose.

Tai brangiausias visų laikų ispanų filmas, apdovanotas 3 Ispanijos kino meno akademijos „Goya“ premijomis. Pelnė dar 2 apdovanojimus ir 20 nominacijų.

Režisierius: Agustin Díaz Yanes

Vaidina: Viggo Mortensen, Elena Anaya, Unax Ugalde, Eduardo Noriega, Nacho Perez, Juan Echanove, Ariadna Gil, Eduard Fernández, Javier Cámara, Jesús Castejón

Istorinis nuotykių filmas

Ispanija

2005

N-7

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...