captcha

Jūsų klausimas priimtas

Pokalbių laidoje „Svarbios detalės“ – Irena Starošaitė apie skyrybas: „Niekada nesakyk niekada“

„Visko būna, būna ir sunku, – LRT laidoje „Svarbios detalės“, kalbėdama apie gyvenimą su dainininku Žilvinu Žvaguliu, atviraus garsi atlikėja Irena Starošaitė. – Darbelis yra santuoka, bet niekada negalvojau, kad reikia jį mest. Sunkiai momentais susimąstydavau, ko reikia griebtis, ką daryti, kaip pasišnekėti ar kur kreiptis pagalbos.“

Ne paslaptis, kad kiekviena šeima išgyvena ir gerų, ir sudėtingų periodų. Kai užklumpa pastarieji, dainininkė įvertina, ko siekia – patenkinti savo ambicijas, ar vis dėlto gyventi šeimoje. 47-erių moteris neslepia, kad viena likti nenorėtų, o apsidairiusi geresnių už savo vyrą nemato.

Kai garsią porą ištinka nekalbadieniai, pirmasis dažniausiai atsiprašo Ž. Žvagulis. Irena prisipažįsta, kad ji – ne tokia greita taikytis, kaip vyras. „Vis dėlto, tas žemaitis man prie širdies“, – kalbėdama LRT pokalbių laidoje „Svarbios detalės“  šypteli dainininkė.

Tuo tarpu sostinės advokatą Albertą Bandžių drąsiai galima vadinti skyrybų profesionalu. 56-erių vyras jau turi dvi buvusias žmonas ir šiuo metu skandalingai skiriasi su trečiąja. Prieš beveik dešimtmetį televizijos šokių projekte išgarsėjęs teisininkas įsitikinęs, kad nuolat susiduria su moterimis, kurios jį nori išnaudoti.

Pirmoji A. Bandžiaus santuoka truko aštuoniolika metų. Vyras tikina priėjęs ribą, kai turėjo apsispręsti: arba gyventi, kaip daugelis – turėti žmoną, vaikų ir dar draugę ar net kelias. Arba skirtis ir ieškoti laimės. Deja, ta laimė su dvidešimčia metų jaunesne teisininke Aiste subyrėjo tuomet, kai vyras įsisuko į šokių projektą.

„Trečiąją sutuoktinę prieš vestuves pažinojau gal pusantro mėnesio. Po kelių susitikimų ji pareiškė, kad laukiasi. Kai kurie tikrai pagalvotų, kad tai – klasikinis bandymas pasinaudoti situacija“, – laidos „Svarbios detalės“ studijoje atvirai kalbės teisininkas. Jis neslėps, kad iš pat pradžių suprato, jog nieko gero iš šių santykių nebus, tačiau vėl buvo priverstas rinktis: susituokti ir auginti vaikelį, ar pasukti skirtingais keliais. Jis pasirinko rūpintis atžala. Vis dėlto, išsaugoti šios santuokos A. Bandžiui taip pat nepavyko. Vyras įsitikinęs, kad net mėginimas lipdyti suskilusį puodą pas psichologus nebūtų pakeitęs lemties.

„Pats sau esu geriausias patarėjas, – drąsiai į kitų dalyvių kritiką atrėš advokatas ir pridurs – Prie skyrybų priprasti neįmanoma.“

Skandalingosios Alberto Bandžiaus skyrybos, Irenos Starošaitės dvejonės ir dar daugiau intriguojančių santykių istorijų – jau šį antradienio vakarą 21.30 val. pokalbių laidoje „Svarbios detalės“ per LRT TELEVIZIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close