captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stiliuje“: kaip ugdyti sveiką požiūrį ne tik atsižvelgiant į maisto racioną, bet ir į vertybes, kurias puoselėjame

„Jei nori gyventi sveikiau, gyvenimas gamtoje įgyja daugybę prasmių“, – sako Ieva Šidlaitė ir Mindaugas Valiukevičius. Prieš aštuonerius metus pora iš sostinės išsikraustė į regioninį parką, kur žolynai, medžiai ir grybai tapo jų stichija. 
Laidos vedėja Violeta Baublienė.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.

Ieva domisi maisto ruoša iš laukinių augalų. Ir gali pamokyti kaip ruošti dilgėlių pesto padažą. Tokie patiekalai jai seniai neatrodo egzotika. „Visos piktžolės reikalingos, o gamtoje maisto galima rasti net ir žiemą“, – tikina istorikė ir primena, kad senovėje būtent laukiniai augalai gelbėdavo alkanuosius. Kas gali išgelbėti šiuolaikinį žmogų, pametusį saiko jausmą prie stalo, arba susižavėjusį egzotiškos virtuvės skonių ir kvapų gausa?

Kaip auklėti vaikus, jei gyveni geriau, nei dauguma Lietuvoje? Ar vaikai turi žinoti, kad jų tėvai gali viską, ko tik panorėję? Kokias pareigas prabangiuose namuose turi atžalos ir kodėl jie privalo padėti namų tvarkytojai? Apie tai pokalbį tęsiame su Kristina Stroliene, ketinusia tapti teisininke, tačiau sutikusia savo žmogų ir iš naujo įvertinusia gyvenimo kokybės sąvoką. „Dabar mes kartu 24 valandas per parą, panašu, kad priklausomybės išvengti nepavyks“, –  juokiasi Kristina, su vyru Povilu auginanti tris ir besilaukianti ketvirtos atžalos. Kartu dirbanti pora atvirai pasakoja, vaikus auklėjanti „teisingai“. Arba kaip turtingų tėvų vaikai mokomi taupyti, dalytis ir augti kilnūs?

Apie gyvenimo harmonijos paieškas ir atradimus „Stiliuje“ – šį šeštadienį, balandžio 29 d., 19.40 val. per LRT televiziją.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...