captcha

Jūsų klausimas priimtas

Istorinė drama su Cate Blanchett ir Clive’u Owenu „Elžbieta: aukso amžius“ (Elizabeth: The Golden Age)

Filmo „Elžbieta“ tęsinys. „Elžbieta: aukso amžius“ prasideda karalienės valdymo laikotarpiu, kai daugelis troško užimti sostą, o aplink valdovę sukosi intrigų bei išdavysčių verpetas. Šaliai gresia ir išorės pavojai – Ispanijos karalius Pilypas II siekia užkariauti Angliją ir paversti ją katalikiška šalimi. Besiruošdama mūšiui su Ispanija, karalienė susipainioja savo jausmuose. 

Iš vienos pusės ją varžo karališkos pareigos, iš kitos – netikėtai suliepsnoję jausmai serui Volteriui Raliui. Kaip sunku buvo šiai moteriai, sugebėjusiai vienu metu būti ir valdove, ir meiluže. Tai juosta apie istorinę asmenybę, kurios vardas su didžiule pagarba iki šiol tariamas ne tik Jungtinėje Karalystėje, bet ir visoje Europoje bei pasaulyje.

Filmas pelnė „Oskarą“ už kostiumus, o Cate Blanchett buvo nominuota „Oskarui“ ir „Auksiniam gaubliui“ geriausios pagrindinio vaidmens atlikėjos kategorijoje. Iš viso juosta pelnė 6 kino prizus ir 29 nominacijas.

Režisierius: Shekhar Kapur

Vaidina: Cate Blanchett, Clive Owen, Geoffrey Rush, Abbie Cornish, Rhys Ifans, Samantha Morton, Tom Hollander, Jordi Molla, Eddie Redmayne, Adam Godley, Hayley Burroughs, Jeremy Barker

Istorinė drama

Didžioji Britanija, Prancūzija, Vokietija, JAV

2007

N-7 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...