captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius. Gyvenimas“: ką originalaus sumanyti šventiniam stalui?

Prieškalėdinėje laidoje apie savo svaigią karjerą meno pasaulyje prabyla broliai dvyniai Algirdas ir Rimvydas Gataveckai, pastaruoju metu garbstomi ir savo darbais viliojami užsienio galerininkų. Tačiau švęsti Kalėdų jie grįžta į vaikų globos namus – ten, kur užaugo nuo septynerių.   
Laidos vedėja Violeta Baublienė.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.

Prieškalėdinėje laidoje apie savo svaigią karjerą meno pasaulyje prabyla broliai dvyniai Algirdas ir Rimvydas Gataveckai, pastaruoju metu garbstomi ir savo darbais viliojami užsienio galerininkų. Tačiau švęsti Kalėdų jie grįžta į vaikų globos namus – ten, kur užaugo nuo septynerių. 

Laura Karčiauskaitė Potet, apsigyvenusi Prancūzijoje, nuėjo nelengvus kelius, kol išmoko drąsiai sakyti – aš iš Rytų, ir tik tuomet sulaukė prancūzų pripažinimo. Šiandien ji gyvena pilyje Bretanėje, o į Paryžių važiuoja susitikti su užsakovais. Kaip tvarkyti savo gyvenimą, kad jis būtų įdomus kiekvieną mielą dieną?

Kalėdomis kvepiančią istoriją pasakos ir Lietuvos kulinarijos pasaulį sudrebinę trys įžūliai nusiteikę vaikinai, pasivadinę virtuvės mitų griovėjais. Netipišku požiūriu išgarsėjusi trijulė šiuokart kalbės apie Kalėdas ir net siūlys, ką gi originalaus galima sumanyti šventiniam stalui.

Vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...