captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gyvenime“ – operos solistas Rafailas Karpis: „Gyventi trijų moterų apsuptyje man – didžiausia laimė“

Operos solistas Rafailas Karpis su žmona Diana – ne iš tų porų, kurios desperatiškai trokšta dėmesio. Nors nuo žiniasklaidos ir gerbėjų jauna šeima nesislepia, sutuoktiniai prisipažįsta pastaruoju metu gyvenantys gana uždarai, nes pastarieji metai buvo kupini džiugių permainų – praėjusią vasarą pora su tuomet dviejų metukų dukrele Rachele įsikėlė į naujus namus, o lapkritį gimė ir mažoji Lėja. Būtent jos laukimas ir paskatino pačiame Vilniaus centre gyvenusius sutuoktinius išpildyti svajonę ir išsikelti į nuosavą namą. 

„Jau buvau turėjęs remonto patirtį ir žinojau, kad tie dalykai greitai nevyksta. Todėl ieškojome namų, į kuriuos galėtume įsikelti iš karto. Diana buvo nėščia, Lėja turėjo gimti lapkričio mėnesį, taigi laiko namų statyboms tikrai nebuvo“, – apie naujų namų paieškas LRT laidai „Gyvenimas“ pasakojo 34-erių R. Karpis.  Tačiau Diana išdavė ir kitą priežastį.

„Nenorėjome remonto ir dėl to, kad saugojome mūsų santykius. Esame ne kartą girdėję apie tai, kad pradėjusios statyti namus net pačios tvirčiausios šeimos kartais išsiskiria“, – šypsodamasi sakė D. Karpė.

Dabar sutuoktiniai paskendę kasdieniuose rūpesčiuose. Kol Rafailas savo puikiu balsu žavi operos mylėtojus, visus keturis namų kampus ant savo moteriškų pečių laiko Diana: „Dažnai dviejų rankų jau nebeužtenka, todėl džiaugiamės, kad dideliame name erdvės turime daug ir galime į pagalbą pasikviesti mano mamą.“

Rafailas dėmesingas ir rūpestingas vyras, todėl po dienos darbų skuba į Vilniaus pakraštyje esančius namus, kuriuose visada laukia pasiilgusios dukterų akys.

„Kol kas trečio vaiko neplanuojame. Juo labiau, kad dabar vos spėjame suktis su dviem dukromis. Bet jeigu paklaustumėte, ar norėčiau sūnaus, nesakyčiau, kad tai būtų mano gyvenimo tikslas. Gyventi trijų moterų apsuptyje man yra didžiulė laimė“, – sako dainininkas.

Kad Karpių šeima žino laimingos santuokos receptą, abejonių nekyla: jie niekada nekalba pakeltu balso tonu, Rafailas pradeda sakinį, o Diana jį baigia. O kai po dienos darbų namuose pavargsta žmonos rankos, vyras mielai imasi žaidimų su dukromis.

Lietuvos televizijos laidai „Gyvenimas“ Rafailas Karpis su žmona Diana atvėrė ne tik savo namų duris, bet ir širdis. Itin atviras interviu apie žaibiškai įsiplieskusią meilę, šeimą ir receptas, padedantis žinomai porai išvengti kivirčų. Jau šiandien, 19.30 val. per LRT televiziją.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close