captcha

Jūsų klausimas priimtas

Iškilmingas labdaros telemaratonas „Maltiečių sriuba 2012“

Šv. Kalėdų vakarą, kai jau būsime sotūs ir laimingi, apsupti artimųjų ir pamaloninti dovanomis, prisiminkime ir tuos, kurie per šias šventes vieni – beglobius, vienišus senelius.   
Renginio vedėjai Aistė Stonytė ir Marijus Žiedas.
Renginio vedėjai Aistė Stonytė ir Marijus Žiedas.

Šv. Kalėdų vakarą, kai jau būsime sotūs ir laimingi, apsupti artimųjų ir pamaloninti dovanomis, prisiminkime ir tuos, kurie per šias šventes vieni – beglobius, vienišus senelius. Jei neturite laiko ar nesiryžtate aplankyti jų, paaukokite jų gerovei kelis litus, ir vienišais senukais pasirūpins „Maltos ordino“ savanoriai. Vien šiais metais vienišiams į namus maltiečiai jau nuvežė kone 50 tūkst. porcijų karšto maisto, tūkstančius kartų globotinius lankė maltiečių slaugės.

Paremti maltiečių geradarystę iškilmingame labdaros koncerte-telemaratone „Maltiečių sriuba“ kvies ryškiausios Lietuvos scenos ir LRT žvaigždės. Tiesioginės transliacijos pradžia – 19.30 val. per LRT televiziją. Renginį ves Aistė Stonytė ir Marijus Žiedas.

Kilnaus tikslo vedami į sceną LRT didžiojoje studijoje Kalėdų vakarą lips Vaidas Vyšniauskas ir Ovidijus Vyšniauskas, Rytis Cicinas, Stano, Vaida Genytė, Neda Malūnavičiūtė, Atlanta, Girmantė Vaitkutė, Juozapaičių ir Seilių šeimos, grupės „Thundertale“, „ŠarkA“, „Čilinam“. Evelina Sašenko atliks specialų akcijai sukurtą himną. Ypatingus linkėjimus televizijos žiūrovams ir maltiečiams perduos Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas, prie akcijos prisijungsiantys tiesiai iš Kauno „Žalgirio“ arenos, kur tuo metu publiką kaitins „Liepsnojančio ledo“ programa. Senolių nepamiršti ragins ir Egidijus Dragūnas, šiuo metu rengiantis grupės „Sel“ 20-mečio koncertų turą.  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...