captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“

Laidos pradžioje pakviesime žiūrovus į vieną restoraną, kuriame nuo ankstaus ryto laidos filmavimo grupės laukė šio restorano virėjas Vytas. Laukė, kad papasakotų apie savo gyvenimo mįsles, vildamasis ir tikėdamasis, kad kas nors iš laidos žiūrovų, išgirdęs jo pasakojimą, galės padėti tas mįsles įminti. 
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Kviesime susipažinti su dar vienu jaunu vyru. Jo vardas Kęstas ir, kiek save prisimena, nuolat ieškojo sesers. Nuo tos akimirkos, kai, dar būdamas vaikas, sužinojo, kad mama pagimdė mergytę. Deja, kaip jo paties, taip ir dukrytės, mama neįstengė auginti. Tad seserį Kęstas tegalėjo aplankyti namus jai atstojusioje valdiškoje įstaigoje. Iki to lemtingo karto, kai, atskubėjusį pas mažąją sesutę, jį užgriuvo žinia, kad sesuo įvaikinta. Regis, žlugo visos viltys dar kada nors ją pamatyti. Laimė, Kęstas prisiminė, kad yra tokia laida, kurioje neretai ima ir nutinka stebuklai.

Na, o laidos pabaigoje – labai smagi istorija apie tris muškietininkus ir… „jefreitoriaus“ laipsnį turintį Praną. O kaip gi pasakojimas apie muškietininkus, kad ir lietuviškus, gali apsieiti be nuotykių, be pokštų, be smagaus juoko? Tad jo netrūks ir šioje nuotaikingoje istorijoje.

„Nacionalinė paieškų tarnyba“ – pirmadienį, balandžio 24 d., 19.30 val. per LRT televiziją.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...