captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kino žvaigždžių alėja: „Alonzanfanas“ (Allonsanfàn)

Buvęs anarchistų lyderis Fulvijus paleidžiamas iš kalėjimo. Paskleidžiamas gandas, kad jis išdavė kovos draugus.

Buvęs anarchistų lyderis Fulvijus paleidžiamas iš kalėjimo. Paskleidžiamas gandas, kad jis išdavė kovos draugus. Fulvijui pavyksta visus įtikinti, kad nėra išdavikas, tačiau jis serga ir kovos tęsti nebenori. Tad grįžta namo pradžiugindamas artimuosius. Netrukus jį aplanko buvusi meilužė ir sukviečia į dvarą kovos draugus. Apie tai sužinojusi Fulvijaus sesuo praneša valdžiai ir ši surengia pasalą. Susišaudymo metu moteris žūva ir Fulvijus vienas ima auginti jųdviejų sūnų Maksimilianą. Tačiau kovos draugai nenori palikti bendražygio ramybėje ir kalbina tęsti veiklą. Įsimylėjęs buvusią kovos draugę Fulvijus siūlo jai kartu bėgti į Ameriką, tačiau prieš reikia atsikratyti likusių gaujos narių. Visi kartu laivu jie plaukia į pietus, kur tikisi sukelti neramumus nedideliame kaimelyje. Fulvijus atsiskiria nuo draugų ir įspėja kunigą, kad čia atvyko anarchistai. Gyventojai pasipriešina kovotojams ir juos nugali, tačiau vienas jų, Alonzanfanas, nuspėja, kad Fulvijus išdavikas, ir pergudrauja šį pakišdamas po kareivių kulkomis.

Rodytas tarptautiniame Čikagos kino festivalyje. Nacionalinei Italijos žurnalistų premijai už geriausią scenarijų nominuoti  P. Taviani ir aktorė  L. Massari už moters geriausią vaidmenį.

Istorinė drama

Italija

1974

N-14

Režisieriai: Paolo Taviani, Vittorio Taviani

Vaidina: Marcello Mastroianni, Lea Massari, Mimsy Farmer, Laura Betti, Claudio Cassinelli, Benjamin Lev, Renato De Carmine, Stanko Molnar, Luisa De Santis

 Allonsanfan
(1974) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close