captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Emigrantuose“ – lietuvio ir afrikietės meilės istorija

Tomas Bagdonavičius, ligtol niekuo neišsiskiriantis emigrantas, uždarbiavęs Londone, vos nesugriovė savo ateities su mylima mergina, kilusia iš Kenijos, dėl vienadienio romano su Monika Katunskyte. Įsimylėjėliai tikina, nors šis romanas sulaukė atgarsių Lietuvoje, jie sugebėjo išsaugoti santykius ir dabar savo ateitį planuoja kartu. Apie lietuvio ir kenės meilės istoriją, atlaikiusią išbandymus – šio vakaro LRT TELEVIZIJOS laidoje „Emigrantai“.

Romantiška jųdviejų pažinties istorija primena filmo scenarijų. Susipažinę traukinių stotyje, Monika ir Tomas tąkart vienas kitam ištarė vos kelis žodžius, kadangi su lietuviais Londone dirbęs vyras angliškai mokėjo tik pasisveikinti, o mergina, kilusi iš Kenijos, buvusios Didžiosios Britanijos kolonijos, angliškai kalbėjo puikiai. Tačiau kalbos barjeras jiems nesutrukdė ne tik bendrauti, o atvirkščiai – padėjo suartėti. Monika negailėjo laiko ir pastangų, kad anglų kalbą išmoktų ir naujasis jos draugas.

Niekas negalėjo patikėti, kad šitaip nerūpestingai užsimezgę santykiai baigsis santuoka. Moniką Tomas vadina pirmąja moterimi, į kurią kada nors žiūrėjo rimtai ir planavo ateitį. Tiesa, jų santykius dar labiau sutvirtino įvairiausios pagundos ir nuklydimai. „Prieš visa tai, ką patyrėme kartu, tas nuklydimas su Monika Katunskyte yra niekniekis“, – apie savo neištikimybę prasitaria Tomas.

Pradėjęs koncertuoti su žymiosios Katunskytės dukra Monika, daugiau laiko praleisdavo su ja, nei su žmona ­– ilgos gastrolės, nakvynės viešbučiuose. Tomas prisipažįsta neatsispyręs vienadienei aistrai. Tačiau savo klaidą supratęs, sako, jog niekada gyvenime daugiau nieko panašaus neatsitiks. Į Lietuvą sutuoktiniai skraido dažnai – dėl koncertų, darbo reikalų ar aplankyti artimųjų.  Juk Londoną nuo Vilniaus skiria vos trijų valandų skrydis. „Kaip iš Vilniaus į Klaipėdą automobiliu“, – juokauja Tomas. Tačiau grįžti gyventi į Lietuvą kol kas neketina.

Meilės istorija „Emigrantuose“, sujungusi Mažeikius, Londoną ir Nairobį – jau šį antradienio vakarą, 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...