captcha

Jūsų klausimas priimtas

Biografinė drama „Nebijok. Draugystė su popiežiumi Voityla“ (Non avere paura - Un’amicizia con Papa Wojtyla)

Tai lyrinis pasakojimas apie popiežiaus Jono Pauliaus II ir alpinisto Lino Dzanio draugystę. Filmas sukurtas knygos „Jis buvo šventasis, jis buvo žmogus. Draugystė su popiežiumi Voityla“ motyvais. Jame perteikti dvidešimt penkeri popiežiaus gyvenimo metai, nuo pasikėsinimo į jį 1981-aisiais iki mirties 2005-aisiais, atskleidžiant popiežiaus asmenybę per jo bičiulystę su alpinistu ir slidinėjimo treneriu Linu Dzaniu. 

Iš karto po pasikėsinimo jaunam kalnų instruktoriui pranešama, kad kalnuose turės lydėti Šventąjį Tėvą. Lydimas seno bičiulio, Italijos Respublikos prezidento Sandro Pertinio, popiežius atvyksta į nuošalų kalnų prieglobstį Italijos šiaurėje. Kalnų ramybė, nuoširdus Dzanių šeimos svetingumas popiežiui tampa dvasiniu prieglobsčiu, į kurį jis pasitraukia kaskart turėdamas galimybę. Popiežius Jonas Paulius II mylėjo kalnus nuo pat vaikystės, kurią Tatruose ir praleido. Kalnuose jis ne tik slidinėdavo, bet ir susikaupdavo maldai, pasijusdavo laisvas. Kalnai jam padėdavo įveikti negalias, nuovargį, ligas. Savo tikėjimą, dvasios stiprybę popiežius nejučia perdavė ir Linui Dzaniui, kaip ir milijonams žmonių visame pasaulyje. Filme atskleidžiamas neoficialus popiežiaus veidas, jo gilus tikėjimas ir paprastumas.

Režisierius: Andrea Porporati

Vaidina: Aleksej Guskov, Giorgio Pasotti, Claudia Pandolfi, Ugo Dighero, Giuseppe Cederna, Samantha Michela Capitoni, Fabio Fulco, Luigi di Fiore

Biografinė drama

Italija

2014

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...