captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“

Laidos pradžioje vis dar laukiančios savo atomazgos paieškos. Onutė ieško kitos Onutės. Maža to, abi jos turėjo tą pačią mergautinę – Kvietkauskaičių – pavardę. Tik tėvų vardai skirtingi. Kadangi abi jos yra brolių dukterys. Taigi pusseserės. Viena kitos nemačiusios ir daugybę metų viena apie kitą nieko nežinančios.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Žiūrovų dėmesio šį vakarą tikisi ir moteris, kuri vykdo velionio brolio valią. Tačiau ne tik broliui duotas pažadas susirasti jo sūnų – Petrą Avgulį – vertė Aną kreiptis į laidą. Ir jai pačiai daugybę metų širdį slėgė rūpestis išsklaidyti nežinią, ištaisyti kadaise skirtingais keliais patraukusių berniuko tėvų jam padarytą žalą. O toji žala – iš vaiko gyvenimo išnykęs tėvas.

Kitas pasakojimas apie pamestus ir pasimetusius artimuosius. Apie toje pačioje šeimoje gimusius, kartu užaugusius brolius, kurie staiga vieną dieną ėmė ir susizgribo, kad net nežino, iš kur prisikviesti brolį, tarkim,  į laidotuves. Ir tokia nežinia tvyro ne dieną, kitą, ne mėnesiais, o dešimtmečiais. Ir nežinia, kiek dar tvyrotų, jei ne vienas iš jų,  žengęs pirmą žingsnį.

O štai paskutinės vakaro istorijos dalyviui Mindaugui, net ir norėdamas negalėtum priekaištauti. Ko gi jis galėjo ieškoti, ką tikėjosi rasti, jeigu visas galimų artimųjų paieškas užčiaupdavo vienas nepramušamas įrašas – pamestinukas? Be vardo, pavardės, be dokumentų, rastas vieno namo laiptinėje. Visgi šioje istorijoje derėtų kalbėti apie laimingų sutapimų grandinę. Laimingų atsitiktinumų, dėl kurių gana greitai galėjome paraginti Anglijoje gyvenantį Mindaugą pirktis bilietus skrydžiui į Lietuvą.

„Nacionalinė paieškų tarnyba“ – pirmadienį, balandžio 10 d., 19.30 val. per LRT televiziją.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...