captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“

Laidą pradėsime nuo jauno vaikino Deivido, kuris ieško dviejų seserų ir brolio. Jeigu apie vieną seserį, Oksaną Rožkovą, gimusią 1998-ųjų kovo 1 d.,  bent jau yra girdėjęs, jaunesnįjį broliuką Rytį vaikystėje yra matęs, tai štai vienos sesers žino tik vardą – Aurelija. Visi jie, kaip ir Deividas, gimė Prienų rajone. Ir visų jų gimdytoja – Marina Rožkova. Šį vakarą didžioji Deivido viltis – kad jo pasakojimą išgirstų tie, kas galėtų padėti jam surasti seseris ir brolį.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Labai mįslingos, apipintos paslaptimis ir laukiančios savo atomazgos ne mažiau nei 60 metų yra kitos vakaro paieškos. Tiek metų Genovaitė laukia kokio nors žinios apie nežinia kur ir kodėl iš šeimos gyvenimo tiesiog dingusią seserį Aldoną Vaznytę, gimusią 1944-aisiais Šiaulių rajone.  

Nuo labai trumpučio laiško prasidėjo Romano artimųjų paieškų istorija. Romanas mums parašė, kad ieško sesers, kurios nė vardo nežino ir niekada nėra matęs. O laiškelio pabaigoje nedrąsiai pridūrė: „O gal dar gyva ir mano mama?“ Įsitvėręs tokios trapios vilties Romanas pasitikėjo mumis, o mes, nieko daug nesitikėdami, pradėjome jo artimųjų paieškas. Ir štai vieną popietę pasikvietėme Romaną į kelionę.

Ne taip seniai pasakojome apie moterį, kone šešis dešimtmečius mylėjusią vyrą, kurio nė karto gyvai nematė. Mylėjo pažinodama jį tik iš laiškų – ilgesingų, guodžiančių ir įkvepiančių sunkesnę akimirką.  Ir ji pati, ir mes tąsyk vylėmės, kad po laidos atsilieps tie, kas galės padėti poniai Elenai ir jai rašytų laiškų autoriui bent gyvenimo saulėlydy pagaliau pasimatyti.  Ir iš tiesų atsiliepė moteris, kurios dėka galėjome sugrįžti prie šios nuostabios, šiandien tikriausiai sunkiai įsivaizduojamos meilės istorijos.

„Nacionalinė paieškų tarnyba“ – pirmadienį, balandžio 3 d., 19.30 val. per LRT televiziją.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...