captcha

Jūsų klausimas priimtas

Veiksmo komedija „Dangoraižio apiplėšimas“ su Benu Stilleriu ir Eddie Murphy’iu (Tower Heist)

Prabangaus viešbučio darbuotojai – savo darbui atsidavę žmonės. Griežtas administratorius Džošas Kovaksas tvirtai įsitikinęs, kad jo darbas bus įvertintas, ir viliasi sulaukti geros pensijos. Juk visas personalas prieš kelerius metus pasirašė pensijų kaupimo sutartis, o savo lėšas valdyti patikėjo turtingam biržos verteivai Arturui Šo. Deja, vieną dieną Džošo svajos apie viskuo aprūpintą senatvę subyra tarsi kortų namelis. 

Paaiškėja, kad Arturas Šo – apsukrus apgavikas, kaltinamas dėl dviejų milijardų dolerių pasisavinimo. Išgąsdinti žmonės ryžtasi bet kokiu būdu atsiimti jiems priklausančius pinigus. Jie kuria planą apvogti Šo, kuriam paskirtas namų areštas, apartamentus viršutiniame dangoraižio aukšte. Tačiau užduotis nėra tokia lengva, kaip atrodė iš pradžių – sukčiaus namuose įrengtos moderniausios apsaugos sistemos, o aplink sukiojasi apgaviko kailį saugantys FTB darbuotojai. Tačiau kas geriausiai pažįsta pastatą, jei ne ten dirbantys žmonės? Kai misija ima atrodyti neįmanoma, viešbučio personalas imasi atsarginio plano ir iš kalėjimo ištraukia talentingą vagį, kuris padės jiems įvykdyti užsibrėžtą planą.

Režisierius: Brett Ratner

Vaidina: Ben Stiller, Eddie Murphy, Casey Affleck, Alan Alda, Matthew Broderick, Stephen Henderson, Judd Hirsch, Téa Leoni, Michael Peña, Gabourey Sidibe, Nina Arianda, Marcia Jean Kurtz, Juan Carlos Hernández

Veiksmo komedija

JAV

2011

N-14

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...