captcha

Jūsų klausimas priimtas

Laidoje „Gyvenimas“ – Europos čempionė Airinė Palšytė: kai šuolis karjeroje reikalauja pasiaukojimo

„Draugui buvo skaudu. Jis tikėjosi, kad rudenį baigsiu karjerą, tačiau mano sprendimas buvo kitoks“, – vaikštinėdama pajūriu LRT laidos „Gyvenimas“ kūrėjams atvirai kalbėjo Europos čempionė Airinė Palšytė. Lengvaatletė neslėpė, kad pokalbis su mylimuoju apie ateitį pareikalavo daug apmąstymų ir ryžto. Vis dėlto, 24-erių sportininkės sprendimas buvo teisingas – prieš mėnesį Belgrade, iššokusi į aukštį 201 cm ji ne tik nušluostė visoms konkurentėms nosį, bet ir pagerino Lietuvos rekordą bei pelnė ilgai lauktą aukso medalį.  
Europos čempionė Airinė Palšytė.
Europos čempionė Airinė Palšytė.

Airinė atvira, – kalbos apie tai, kad ji rimtai galvoja apie pertrauką karjeroje ir vaikelį, pasigirdo po nesėkmės Rio de Žaneiro olimpinėse varžybose. Tačiau, gerai viską apgalvojusi, mergina suprato, kad dabar ne laikas trauktis.

„Esu per jauna baigti karjerą. Be to, susiklostė itin palankios aplinkybės, nes dėl dopingo vartojimo buvo diskvalifikuotos Rusijos šuolininkės. Dabar mano tikslas – aukščiausias Tokijo olimpiados apdovanojimų pakylos laiptelis“, – planais dalinosi sportininkė.

Tačiau toks jos sprendimas nenudžiugino A. Palšytės širdies draugo, buvusio lengvaatlečio Valdo Valintėlio. Trejais metais vyresnis vyras tikėjosi jau dabar sukurti šeimą, susilaukti vaikų. Pora kartu jau aštuonerius metus, tačiau pastarieji ketveri buvo ypatingai sunkūs. Įsimylėjėlius skiria 800 kilometrų, mat Valdas Kopenhagoje įgijo biochemijos mokslų magistro laipsnį ir vienoje Danijos kompanijoje sėkmingai kopia karjeros laiptais.

„Santykiai per atstumą – sunkus išbandymas. Pradeda erzinti ilgi nesimatymai, o kai susitinki, išsimuši iš įprasto režimo ir tai taip pat erzina. Atsiranda skirtingi interesai, draugai, jauti, kaip tolsti vienas nuo kito, – prisipažino Airinė. Vis dėlto, kad ir koks sunkus buvimas atskirai, sąlygos grįžti į Lietuvą ji mylimajam nekelia. – Negaliu būti tokia savanaudė ir prašyti, kad grįžtų ir būtų namų šeimininku.“

Šį trečiadienio vakarą, 19.30 val. LRT televizijos laidoje „Gyvenimas“ – itin atviras pokalbis su Airine Palšyte apie karjerą ir meilę, kuri gali tapti nesėkmingų startų priežastimi. 
 

Laidos vedėjas Edvardas Žičkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...