captcha

Jūsų klausimas priimtas

Laidoje „Emigrantai“: pavargęs nuo tuščio dėmesio Žilvinas Tratas aktorinės karjeros siekia Londone

Aktorius ir modelis Žilvinas Tratas Lietuvoje išgarsėjo tiesiog žaibiškai. Ligtol niekam nežinomas vaikinas žvaigžde tapo vos per porą mėnesių. Nuotraukos žurnaluose, dalyvavimas televizijos laidose, filmavimasis reklamose bei TV serialuose. Tačiau to jam neužteko. Todėl laidos „Emigrantai“ komanda su juo susitiks jau ne Vilniuje, o Londone. Mieste, kur jis – niekam nežinomas vyras. Vienas iš tūkstančių jaunų aktorių, bandančių gauti vaidmenis kine.
Aktorius ir modelis Žilvinas Tratas.
Aktorius ir modelis Žilvinas Tratas.

Interviu Lietuvos žiniasklaidai Žilvinas nedalino ilgai. Vyras sako pavargęs nuo tuščio dėmesio. Juk mažai kam rūpi jo pastangos gauti vaidmenis ar aktorinio meno subtilybės. Pramoginę žiniasklaidą daug labiau domina santykiai su rusų oligarcho dukra Julija Lubichanskaja ar tiesiog nuotraukos socialiniuose tinkluose, kur matosi tiesiog tobulai ištreniruotas jo kūnas. „Negavau to, kas buvo žadėta, todėl ir išvykau“, – prisipažins aktorius.

Jaunas vyras niekaip nesupranta, kodėl atitikęs visus reikalavimus, stengęsis ir nuolat tobulėjęs, savo svajonių Lietuvoje bent kol kas neišpildė. Juk į muzikos ir teatro akademiją jis stojo, nes norėjo vaidinti kine. Tačiau kad ir kaip stengėsi, vaidmenų nesulaukė. „Žinomumas ir karjera – nebūtinai tas pats“, – sako Žilvinas. Iš pradžių dėmesys jaunam vyrui patiko, tačiau vėliau jis suprato – nuotraukos žurnaluose ir aktorystė turi mažai ką bendro.

Po studijų, net keliose užsienio valstybėse prasimušti bandęs Žilvinas neneigia, kad susipažinus su tinkamais žmonėmis, kelias į šlovę gali ir sutrumpėti. Vargu, ar šiais laikais gausi pagrindinį vaidmenį tik todėl, kad prodiuseris tavo draugas, bet labai svarbu, jog kuo daugiau prodiuserių ir režisierių Londone sužinotų, kad toks Žilvinas Tratas apskritai egzistuoja.

Aktorius suprato, kad Londonas jam taps pasaulinės kino aktoriaus karjeros pradžia. Čia jis nuomojasi kambarį didžiuliame bute netoli miesto centro. Jis nutarė neišlaidauti, nes juk niekada negali žinoti, kada vėl gausi vaidmenį. Finansinis nestabilumas – neatsiejama kino industrijos dalis. Londonas – labai brangus miestas, tačiau Žilvinas kol kas išsilaiko iš to, ką uždirba filmuodamasis ar dirbdamas modeliu.

Žilvino Trato istorija „Emigrantuose“ – šį antradienio vakarą, 19.30 val. per LRT televiziją.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...