captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“

Trys labai jautrios paieškų istorijos. Trys neišgalvoto, dramatiško gyvenimo atspindžiai.  
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Trys labai jautrios paieškų istorijos. Trys neišgalvoto, dramatiško gyvenimo atspindžiai.

Janina prašė laidos rengėjų surasti jos seserį. Apie tai, kad tokia yra, ji  sužinojo gana atsitiktinai ir nieko tikslaus apie ieškomąją negalėjo pasakyti. Tik tiek, kad mama ją, pirmagimę, maždaug 72-aisiais pagimdė Kuršėnų ligoninėje. Viskas. Kas ir kaip naujagimei nutiko vėliau, to Janina nežinojo.

Jaunas estas Janusas turi Lietuvoje draugų. Retsykiais juos aplanko. Tačiau net ne visi jo draugai iš tiesų žino, koks tikrasis Januso apsilankymų Lietuvoje tikslas.

Šio tikslo vedamas Janusas buvo Lietuvoje ir prieš metus. Deja, grįžo namo į Estiją, taip nieko nesužinojęs apie tuos, kurie jam rūpi. Todėl šį kartą nutarė nerizikuoti. Prieš pat kelionę paskambino į laidos redakciją ir visą kelią į Lietuvą kūrė galimo susitikimo su tėvu scenarijų.

O štai Rasa ir Raimondas – brolis ir sesuo – pateiks vienas kitam smagių siurprizų. Raimondas buvo tikras, kad yra jauniausias vaikas šeimoje. O Rasa, tik nujautė, kad gali būti ne viena, tik labai to norėjo... Tačiau nė lakiausios jos fantazijos negalėjo nuspėti, kiek gi jų, vienos motinos vaikų, yra iš tikrųjų.

Skaidri dviejų kuklių, gyvenimo nelepintų žmonių istorija.

Nacionalinė paieškų tarnyba,

Gruodžio 17 d., 18.55 val., per LRT televiziją 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...