captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gamtos inspektoriai“: brakonierius-kilpininkas namo parsinešė veikiančią aplinkosaugininkų kamerą

Jei miške radote kilpų, plačiai nusišypsokite, – galbūt jūs esate filmuojami slapta kamera. Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai tokio atvejo dar nebuvo užfiksavę. Žymus Zapyškio miestelio brakonierius-kilpininkas su visais įkalčiais įkliuvo pačiu banaliausiu būdu – užkliuvo ant aplinkosaugininkų užmaskuotos kameros, o nesupratęs, koks tai daiktas – parsinešė namo.

Aplinkosaugininkų kamera nufilmavo, kaip Zapyškyje žinomas pensininkas apžiūri plotus, kuriuose privarstė daugybę kilpų. Žmogus užkliūva, bet ne už kilpos. Netrukus jo rankose atsiduria keistas radinys. Jam įdomu, kas tai galėtų būti. Kad tai – aplinkosaugininkų spąstai, brakonieriams fiksuoti skirta kamera – vyriškis nė neįtaria. Savo radinį brakonierius ramiai parsineša namo, dar kartą apžiūri, įsiamžina, pats to nesuvokdamas ir pastato ant stalo, šalia radijo imtuvo. Kamera puikiai veikia ir netrukus aplinkosaugininkai taps neeilinės realybės dramos žiūrovais.

Atpažinę savo seną, jau ne kartą už brakonieriavimą baustą „klientą“, Kauno Gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai netrukus atėjo atsiimti savo turto – slapto stebėjimo kameros.

Apžiūrinėdami pono Kęstučio valdas, pareigūnai rado dar vieną gyventoją. Pensininko nuomininke prisistačiusi moteris apie šeimininko pomėgį žudyti žvėris tikina nežinojusi. Kilpininko troboje pareigūnai aptiko ne tik daugybę paruoštų kilpų, bet ir sumedžiotų žvėrių: du kiškius ir dvi lapes.

Beje, tokiu būdu aplinkosaugininkai išaiškino ne tik kraupų nusikaltimą gamtai, bet ir kontrabandinio alkoholio bei tabako platintoją.

„Gamtos inspektoriai“ – penktadienį, kovo 17 d., 19.05 val. per LRT televiziją.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...