captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Emigrantai“: buvęs profesionalus futbolininkas Edvinas Petkus, emigravęs į Vokietiją, atrado save reklamos srityje

Edvinas Petkus kadaise buvo perspektyvus futbolininkas. Žaidė ne tik Lietuvoje,  bet ir užsienyje, svajojo apie milijonų vertą karjerą ir žvaigždės gyvenimą. Tačiau likimas pasisuko visai kitaip. Šiandien Edvino gyvenime sporto liko nedaug, o į viską jis žiūri daug paprasčiau. Iš Jurbarko kilęs vaikinas pastaruosius penkerius metus gyvena Vokietijoje, Braunfelso miestelyje. Buvusio futbolininko istorija „Emigrantuose“ – šį antradienio vakarą, 19.30 val. per LRT televiziją.
Edvinas Petkus.
Edvinas Petkus.

Emigranto gyvenimą Edvinas pasirinko sekdamas mamos pavyzdžiu, kuri išvyko uždarbiauti į Vokietiją, o vėliau pasikvietė ir sūnų. Kai išvyko mama, iš Jurbarko gyventi ir sportuoti jis persikėlė į  Kauną, ten ir pradėjo siekti profesionalaus futbolininko karjeros. Savo asmeniniais rezultatais vaikinas visus stebino, todėl nuolat girdėdavo siūlymų važiuoti žaisti į kokį užsienio klubą. Būdamas vos septyniolikos, Edvinas pasirinko Škotiją ir Edinburgo klubą „Hearts“. Tikėjosi, kad tai – didžiulės, tarptautinės karjeros pradžia. Tačiau kojos lūžis sugadino visus Edvino planus, iki pamatų sugriovė jo svajones.

Po nesėkmės futbolininko karjeroje, Edvinas nusprendė, kad per ilgai gyveno atskirtas nuo mamos. Kad pagaliau metas jiems vėl susitikti ir gyventi kaip tikrai šeimai. „Jaučiausi labai vienišas ir pažeidžiamas, man reikėjo artimo žmogaus“, – laidoje „Emigrantai“ atvirai sakys jis. Dabar Edvinui 25-eri, Vokietijoje jis gyvena jau penkerius metus. Jaunas vaikinas dar kartą išmėgino save kaip futbolininkas. Tiesa, po sunkios traumos, jau daug žemesniu lygiu.

Edvinas sportinės karjeros galėjo siekti iki šios dienos. Tačiau svetimoje šalyje apsigyvenęs lietuvis nusprendė pakeisti savo gyvenimo kelią. Per kelias dienas futbolininkas tapo neįgalių vaikų vairuotoju. Edvinas vaikus veždavo į mokyklą ir atgal iš jos. „Iš šlovėje paskendusio sportininko tapau visuomenei naudingu žmogumi“, – apie tuos pokyčius pasakos Edvinas. Po bendravimo su neįgaliais vaikais, Edvinas kiekvienam savęs ieškančiam žmogui pataria susirasti visuomenei naudingą darbą.

„Kiekvienas iš mūsų ieškome gyvenimo prasmės, o tokie dalykai padeda ją greičiau rasti“, – sakys jis. Po ilgo blaškymosi ir savęs ieškojimo – dabar, pagaliau Edvinas jaučiasi atradęs tai, ko jam ir reikėjo. Lietuvis iš Jurbarko dabar atsakingas už mažo, bet turistams labai patrauklaus Braunfelso miestelio reklamą. Būtent Edvinas su savo kolegomis kuria šio miestelio įvaizdžio strategiją, galvoja, kuo ši vietovė dar galėtų patraukti turistus.

Netikėti Edvino Petkaus gyvenimo posūkiai laidoje „Emigrantai“ – jau šį antradienio vakarą, 19.30 val. per LRT televiziją.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...