captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“

Pasakodami pirmąją šio vakaro istoriją, regis, iš tiesų tegalime tikėtis stebuklo. Labai jau daug vandens nutekėjo nuo tų skaudžių dienų, apie kurias papasakos karo sūkurių į Lietuvą nublokšta Hilda. Vis dar laukianti, o gal... Gal ir jos paieškos bus išgirstos? Gal atsilieps žmonės, ką nors žinantys apie jos brolį Alfredą Jakobicą, kartu su ja, mažąja sesute, išsiųstą į  Lietuvą išgyventi.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Kitos vakaro paieškos, atrodo, ne tokios jau ir senos, ne tokios beviltiškos. Tačiau būna, kad žmogus ima ir dingsta iš artimųjų padangės. Visgi Ada tikisi, kad jos ieškomai pusseserei, Lenai Žilinskaitei-Frolovai, nieko blogo nenutiko. Vilimasi, kad netruks atsiliepti arba ji pati, arba tie, kas galės padėti su ja susisiekti.

Ir dar viena istorija apie pasimetusius artimuosius. Šįsyk apie močiutę ir mylimiausią jos anūką. Apie guvią ilgaamžę ir Ukrainos kariškį. Apie jokių nuotolių neįveikiamą ilgesį.

Na, o vakaro pabaigoje – linksmas pasakojimas apie tai, kaip prieš porą metų vienoje šeimoje sukėlėme smagią sumaištį, kai buvo rasta trūkstama vienos gyvenimo dėlionės grandis.

„Nacionalinė paieškų tarnyba“ – pirmadienį, kovo 13 d., 19.30 val. per LRT televiziją.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...