captcha

Jūsų klausimas priimtas

Romantinė komedija su Lily Collins ir Samu Claflinu „Su meile, Rouzė“ (Love, Rosie)

Rouzė ir Aleksas susipažino ankstyvoje vaikystėje ir iš karto tapo neišskiriamais draugais. Kartu perėję ugnį ir vandenį, jie visuomet palaikydavo vienas kitą. Paskutinėse klasėse jiedu pajunta kažką, kas tikrai netelpa į draugystės apibrėžimą. Tačiau nė vienas nedrįsta apie tai prabilti, bijo sugadinti taip ilgai trunkantį nuostabų bendravimą. Baigus mokyklą jų keliai išsiskiria. Prasideda suaugusiųjų gyvenimas. Rouzė pasigimdo dukrelę, Aleksas taip pat sukuria šeimą. Bendrauja jie daug rečiau, tačiau draugystė nenutrūksta. Tiek Rouzė, tiek Aleksas puikiai žino, kad bet kokiomis aplinkybėmis gali vienas kitu pasitikėti ir paprašyti pagalbos. O pagalbos ir palaikymo abiem prireikia vis dažniau. 

Daug žadėję abiejų gyvenimai nesiklosto taip sklandžiai – Rouzė dukrelę augina viena, Aleksas pamažu supranta, kad jausmas, kurį jaučia savo žmonai, tikrai ne meilė. Po daugybės mėnesių ir metų, praleistų atskirai, Rouzė ir Aleksas vis ilgesingiau galvoja vienas apie kitą. Tačiau ar sugebės geriausi draugai rasti jėgų surizikuoti draugyste ir pabandyti įsileisti į širdį tikruosius jausmus?

Režisierius: Christian Ditter

Vaidina: Lily Collins, Sam Claflin, Tamsin Egerton, Christian Cooke, Art Parkinson, Jaime Winstone, Suki Waterhouse, Jamie Beamish, Lorcan Cranitch, Ger Ryan

Romantinė komedija

Vokietija, Didžioji Britanija

2014

N-14

 Su meile, Rouze
(2014) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...