captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“

Pirmųjų laidos paieškų iniciatorė Aldona atvyko pas mus iš Latvijos.  Atvyko, kad papasakotų apie karo pabaigoje išsklaidytą tėčio šeimą, maždaug 1945-aisiais gyvenusią Šilutės krašte, netoli Švėkšnos. Apie ją žinoma tiek, kad Aldonos tėvelio Stanislovo Raudžio, vėliau Mineikos, mama buvo Ona Raudienė, kad be Stanislovo šeimoje buvo dar bent dešimt vaikų.  Kaip susiklostė jų likimas?
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Kita šio vakaro istorija taip pat prasidėjo nuo pagalbos prašymo. Prieš mėnesį pasakojome apie vienos garbaus amžiaus moters pastangas bent ką nors sužinoti apie jaunėlės sesers, paslaptingai dingusios daugiau nei prieš 50 metų, likimą. Vylėmės, kad šios moters prašymą išgirs kas nors, kas galės padėti su pražuvėle seserimi susisiekti. Ir išgirdo. Po kelių dienų jau tapo aišku, kad trumputis paieškų skelbimas turės tęsinį.

Taip pat tęsiame praėjusios laidos istoriją, kuri pasiekė mus iš Rusijos.  Viskas prasidėjo nuo kelių trumpučių sakinių, kurie iš Voronežo atkeliavo į laidos elektroninį paštą. Jauna moteris Oksana ieškojo niekada nematytų ir nepažintų Lietuvoje gyvenančių seserų. O kai jas radome, išsirutuliojo sena, labai skaudi lietuvės Marytės ir jos paliktų dukterų  gyvenimo drama.

„Nacionalinė paieškų tarnyba“ – pirmadienį, kovo 6 d., 19.30 val. per LRT televiziją.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...