captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stiliuje“ – Irena Kriauzaitė: išsilaižyti žaizdas man prireikė 15 metų

Daugybę įsimintinų vaidmenų teatre ir kine sukūrusi aktorė Irena Kriauzaitė prieš penkiolika metų nulipo nuo scenos ir užvėrė Jaunimo teatro duris. Šiandien ji neslepia neturėjusi kito pasirinkimo. Profesinę karjerą aktorė laikė svarbia gyvenimo dalimi, o nutrūkus šiai gijai, įvyko ir kitų lemtingų posūkių, kurie paskatino atsiriboti nuo aplinkos. Aktorė apsigyveno sodyboje.
Aktorė Irena Kriauzaitė. BNS nuotr.
Aktorė Irena Kriauzaitė. BNS nuotr.

„Prieš porą dienų va, katinas negrįžo namo, buvo graudūs verksmai man, paskui ir pykau ant jo, kai grižo, susikovęs, na, ne veltui vardas Tiberijus – karžygys…  Po truputį išsigydėm žaizdas. Tai katinas išsilaižė per tris dienas, o man prireikė 15 metų“, – Violetos Baublienės laidoje „Stilius“ atvirai kalba aktorė, prisimindama savo santuoką su teatro ir kino legenda Antanu Šurna.

„Aš šitą žmogų mylėjau. Ir, matyt, kiekvienam duodama tiek išgyventi, ištverti, išlikti, kiek tu gali. Tai kaip duotos pamokos. Ir aš ant jo visai nepykstu dabar. Kitas dalykas, aš buvau nelaiminga, Karoliniškėse miškeliai apraudoti. Na ir kas? Dabar į tai žiūriu visai kitaip“, – prisiminimus sklaido Irena Kriauzaitė, su žinomu aktoriumi santuokoje pragyvenusi ketvirtį amžiaus.

Visgi po skyrybų Irena Kriauzaitė sugebėjo prisijaukinti vienatvę, o paskui vėl sulaukė meilės ir kitos santuokos. Gyvenimas – tarsi knyga, kokie jo puslapiai ilgiausiai išlieka žinomos moters atmintyje?

„Stilius“ – šeštadienį, kovo 4 d., 19.40 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Vedėja V. Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...