captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Frančeskas ir popiežius“(Francesco und der Papst / Francesco and the Pope)

Tai pasakojimas  apie dvylikametį berniuką, kurio didžiausia svajonė – dainuoti popiežiui. Frančeskas gyvena su dviem broliais, mama ir seneliu, tėvas šeimą palikęs. Mokosi bažnytinėje giedojimo mokykloje, gieda Siksto koplyčios berniukų chore ir yra labai prisirišęs prie savo dainavimo mokytojo dono Marko.   

Tai pasakojimas  apie dvylikametį berniuką, kurio didžiausia svajonė – dainuoti popiežiui. Frančeskas gyvena su dviem broliais, mama ir seneliu, tėvas šeimą palikęs. Mokosi bažnytinėje giedojimo mokykloje, gieda Siksto koplyčios berniukų chore ir yra labai prisirišęs prie savo dainavimo mokytojo dono Marko. Mokytojai išrenka Frančeską solistu, kuris solo partiją giedos privačiame popiežiaus priėmime Apaštaliniuose rūmuose, Vatikane. Kol popiežius vieši Afrikoje, berniukas uoliai mokosi, jaudinasi, kad neperšaltų ir nenuviltų mokytojų. Kerinčiai graži muzika suartina Šventąjį Tėvą ir berniuką, o kai popiežius pagiria gražų Frančesko balsą, vaikas nuoširdžiai džiaugiasi.

Šiame filme 81 metų popiežių Benediktą XVI mes lydime kelionėse į užsienį bei kasdieniuose reikaluose Vatikane. Tampame liudininkais iššūkių, su kuriais susiduria tikėjimas ir pontifikatas mūsų sekuliarizuotame ir globalizuotame pasaulyje. 

Dokumentinis filmas

Vokietija

2011

Režisierius: Ciro Cappellari 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...