captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“

Laidos pradžioje – trumputis pagalbos prašymas. Šįsyk žiūrovų dėmesio tikisi garbaus amžiaus sulaukęs ponas Vladas. Viliasi, kad po šio vakaro jam pavyks bent ką sužinoti apie žmogų, su kuriuo susiję prisiminimai skraidina Vlado mintis į jaunystės dienas, į šešiasdešimties metų senumo praeitį. Tas žmogus – Karlas ar Karolis Kamandulis, su kuriuo Vladas tarnavo armijoje, toli nuo Lietuvos, Rusijoje, prie Kazanės. 
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Na, o pagrindinė šio vakaro istorija, kad ir prasidėjusi Lietuvoje, atkeliavo iš Rusijos. Ji prasidėjo nuo viso labo kelių sakinių, atsiųstų iš Rusijos į laidą elektroniniu paštu. Kai pradėjome ją rengti, dar nežinojome, kaip netikėtai  pakryps ir išsiplės mūsų pasakojimas, vis pasipildantis naujomis spalvomis ir naujomis detalėmis. Negalėjome įsivaizduoti, kokią vienos šeimos dramą atskleis tie keli sakiniai. Į kokį sudėtingą jausmų ir emocijų verpetą mus panardins? Ir kaip suaudrins kelių šeimų gyvenimą tiek Lietuvoje, tiek Rusijoje.

Laidos pabaigoje – dar vienų intriguojančių paieškų tęsinys, rodytų lygiai prieš metus. Tąsyk pasakojome, kaip vienos moters smalsumas suvedė mus su garbiu Lietuvos teatro režisieriumi. Kaip šis apstulbo, sužinojęs, kad didžiosios dramos vyksta ne tik scenoje, o visai čia pat, jo paties gyvenime? Atrodo, kad panašių istorijų aplink kur kas daugiau, nei jis galėjo tikėtis.

„Nacionalinė paieškų tarnyba“ – pirmadienį, 19.30 val. per LRT televiziją.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...