captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: naujas požiūris į namų interjero funkcionalumą ir operos dainininkės karjeros kaina

Kaip mus žudo buitis? Pirmiausia, daiktais ir nereikalinga jų gausa. Interjero dizainerė Dalia Mauricaitė-Kalinauskienė remiasi savo patirtimi ir tikina, kaip svarbu namuose ergonomija, erdvės ekonomija ir daiktų saikas. 
Laidos vedėja Violeta Baublienė.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.

„Gyvendami žmonės linkę apaugti daiktais, metų metais nesiskirti su tuo, kas niekada nebus panaudojama“, – pastebi specialistė. Tačiau kaip suprasti, kas iš daiktų namuose beprasmiškai užima vietą, reikalauja energijos, atima laiką, skiriamą tvarkymuisi? Ir kaip suvokti optimalios erdvės kategoriją? Interjero specialistė pristato naują požiūrį į namus ir buitį, kuri nevargina, o kiekvienas daiktas turi tikslingą vietą ir paskirtį. Negana to, atkleidžia, kokias klaidas darome įsirengdami namus ir kokiais interjero mitais tikime veltui.

Dar prieš porą metų Viktorija Miškūnaitė buvo vadinama jauniausia kylančia operos žvaigžde. Šiandieną ji jau pelniusi geriausios dainininkės titulą ir Auksinį scenos kryžių. Tačiau ką jauna moteris turėjo aukoti dėl operos? „Prieš kelerius metus išsiskyriau su vyru, kuris nepalaikė noro dainuoti“, – atvirai sako Viktorija, viena auginanti du vaikus ir turinti didelę paskolos naštą už studijas. Be to, ji puikiai žino, ką reiškia dėl išgyvenimo plauti indus Graikijoje, būti nesuprastai artimų žmonių ir net sulaukti giminių raginimo rinktis normalią profesiją, užuot dainavus.

„Stilius“ – šeštadienį, vasario 25 d., 19.40 val. per LRT televiziją.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...