captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Emigrantai“: Nuo smurtaujančio vyro į Vokietiją pabėgusi Zita: pradėti naują etapą ten pat buvo neįmanoma

Iš savo namų Kaune į Vokietiją pradėti naujo gyvenimo Zita Sinkevič išvyko norėdama pasislėpti nuo savo vyro. Buvusi ilgametė meilė, jos vienturtės dukros tėvas Zitai tapo didžiausiu priešu, gyvenimo griovėju ir kankintoju. Išeiti į kitus namus, pradėti naują etapą tame pačiame mieste šioje situacijoje, pasak moters, buvo neįmanoma. Tad visai to nenorėdama, Zita tapo emigrante ir apsigyveno Frankfurte. Zitos istorija laidoje „Emigrantai“ – jau šį vakarą per LRT televiziją.
Zita Sinkevič.
Zita Sinkevič.

„Negalvokite, kad jeigu gyvenu Vokietijoje, esu turtinga ponia. Čia žmonėms irgi sunku. Savo uždarbiu dalinuosi, tad daug susitaupyti tikrai nepavyksta“, – prisipažįsta Zita. Jei dirbtų kioske ar bare, gaunamo atlygio Zitos finansiniams įsipareigojimams neužtektų. Už tokius darbus Vokietijoje mokamas  minimalus atlyginimas. Ji rado išeitį – nusprendė imtis  sunkesnio, bet pelningesnio darbo – tapo valytoja.

„Niekada nebūčiau patikėjusi, kad daug metų atidirbusi biure Kaune staiga imsiuosi šluotos ir skuduro“, – prisipažįsta ji. Lietuvė džiaugiasi pelniusi vokiečių klientų pasitikėjimą ir pagarbą. Netyčia patekusi į valymo paslaugų sritį, ji čia sako pasijutusi kaip žuvis vandenyje. Tačiau ne darbas ir ne pinigai Zitą ilgam sulaikė Frankfurte. Kai buvęs vyras ją pamiršo ir nustojo terorizuoti – ji jau būtų grįžusi ir vėl apsigyvenusi su dukra. Svetimame krašte ji pasiliko dėl naujos meilės.

Zitos Sinkevič istorija laidoje „Emigrantai“ – jau šį vakarą, 19:30 val. per LRT televiziją.
 

Reportažus rengia Akvilė Kavaliauskaitė ir Orijus Gasanovas.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...