captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gyvenime“ – Violeta Repčenkaitė: „Aš renkuosi būti laiminga dabar“

„Man visada buvo labai svarbi šeima ir meilė. Visuomet norėjau auginti vaikus ir džiaugtis laime šeimoje“, – prisipažino Violeta Repčenkaitė LRT laidos „Gyvenimas“ kūrėjams, vieną gražiausių Lietuvos moterų aplankiusiems Maltoje. Prieš ketverius metus į šią nedidelę Viduržemio jūros salą ji atvyko apsižvalgyti ir, užburta Maltos grožio, liko čia gyventi su dešimtmečiu sūnumi Matu ir šešiamete Dorotėja. Violeta atvira – tuomet ji išgyveno skyrybas ir norėjo pradėti naują gyvenimo etapą. Mažiau nei pusę milijono gyventojų turinti valstybė šiam tikslui buvo ideali – buvusioje Didžiosios Britanijos kolonijoje visi puikiai kalba angliškai, žmonės nepaprastai šilti, geranoriški ir paslaugūs. O tai dviejų vaikų mamai buvo labai svarbu.
Violeta Repčenkaitė. Šarūno Mažeikos (DELFI) nuotr.
Violeta Repčenkaitė. Šarūno Mažeikos (DELFI) nuotr.

Gana greitai V. Repčenkaitė Maltoje ėmė dirbti modeliu – vietos užsakovai 34-erių moterį renkasi vaizdo ir spaudos reklamai, jos atvaizdą nuolat galima matyti žurnalų puslapiuose, o akylesni lietuvių turistai atpažįsta tautietę besišypsančią iš lauko reklamos stendų. Kai kuriose kampanijose kartu su mama modeliu dirba ir sūnus Matas. Tačiau tam, kad jauna moteris gyvenime jaustų pilnatvę, ji turi mylėti ir būti mylima. Lietuvės širdį užkariavo 42-ejų maltietis. Daug metų Edas buvo garsus muzikos prodiuseris, kurio atlikėjai dalyvavo „Eurovizijos“ konkurse. Tačiau vien šios veiklos jam nepakako. Šiuo metu vyras vadovauja nuosavai išskirtinių skaitmeninių projektų vystymo kompanijai. Naujųjų metų išvakarėse Edas ir Violeta susižadėjo ir jau planuoja tuoktuves. „Kai tau šiek tiek virš trisdešimties, natūralu, kad sutinki jau taip pat susiformavusį žmogų su savais įpročiais. Bet mūsų tikslas nėra vienas kitą pakeisti. Mes tiesiog norime būti laimingi kartu. Kai tai supranti, smulkmenos tampa nereikšmingos“, – šypsosi Violeta.

Moteris puikiai žino, kad pikčiurnos komentatoriai piktinasi jau nebe pirma jos santuoka, tačiau nuo laimingo žmogaus apkalbos ir purvas nubėga tarsi nuo žąsies vanduo. „Aš tiesiog gyvenau taip, kaip man atrodė teisinga, kaip jaučiau širdimi. Stengiuosi nesigręžioti atgal ir nemodeliuoti, kas bus, jeigu... Visada sakau, kad reikia galvoti ne apie tai, kas bus, jeigu nukrisiu, o apie tai, jeigu aš skrisiu. Aš renkuosi laimingą gyvenimą dabar“, – sėdėdama prieš kamerą šypsojosi V. Repčenkaitė.

Jau šį vakarą, 19:30 val. LRT laidoje „Gyvenimas“ pasakojimas iš Maltos, kuriame Violeta Repčenkaitė pasidalins savo šeimos gyvenimo akimirkomis ir papasakos, kaip savyje atrado laimę džiaugtis gyvenimu bei šiuo džiaugsmu dalintis su kitomis moterimis. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...