captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius. Gyvenimas“: kaip įveikti savo silpnumą ir prasmingai gyventi?

Atsakyti kėdainiškis batų kūrėjas Žanas Maslauskas neskuba. Patyręs du infarktus, vyras žino, kad rankų nuleisti negalima. „Į viską ėmiau žiūrėti lengviau“, – prasitaria Žanas, po 12 valandų praleidžiantis kurdamas naujus modelius ir darantis tik tai, kas jam patinka.  
Laidos vedėja Violeta Baublienė.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.

Kaip įveikti savo silpnumą ir prasmingai gyventi? Atsakyti kėdainiškis batų kūrėjas Žanas Maslauskas neskuba. Patyręs du infarktus, vyras žino, kad rankų nuleisti negalima. „Į viską ėmiau žiūrėti lengviau“, – prasitaria Žanas, po 12 valandų praleidžiantis kurdamas naujus modelius ir darantis tik tai, kas jam patinka.

Ilgametė kultūros paveldo puoselėtoja Gražina Drėmaitė suaugusi su Vilniaus istorija. Tikrosios gyvenimo vertybės, arba ką reiškia senieji tėvo sąsiuviniai? Ir ką moteris savo namuose saugo kaip savo akį?

Pasaulyje pripažintas ledo artistas Ilja Averbuchas neslepia, kad su moterimi jam gyventi sunku. Neseniai Lietuvoje surengęs įspūdingus spektaklius, Ilja atviras ir neslepia, kodėl negali gyveni įspraustas į įprasto gyvenimo rėmus. 

Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...