captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“

Laidos pradžioje – šiais laikais turbūt atrodysianti archajiška meilės istorija. Apie moterį, kuri pamilo vyrą nė kartelio gyvai jo nemačiusi. Tik nuotraukose. Tik skaitydama jausmingus jai rašytus jo laiškus. Ir štai jau šešiasdešimt metų kaip atgaivą slogesnę akimirką juos tebesaugo. Šiandien didžiausia šios moters  svajonė – bent gyvenimo saulėlydy, bent kartelį pasimatyti gyvai su tuo, kurio žodžiai dešimtmečius smigo į širdį.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Kitas vakaro pasakojimas apie atkaklumą, gebėjimą mylėti, nors pačiam ankstyviausiais gyvenimo metais tos meilės taip ir neteko patIrti. Arina, ieškodama savo artimųjų, pirmą kartą kreipėsi į laidą prieš penkiolika metų.  Deja, visos žinios apie galimus artimuosius tebuvo įrašas jos gimimo liudijime, kad ji pati yra penktas 25-erių metų amžiaus moters pagimdytas vaikas. Ir tai viskas.

Ar galėjo ji numanyti, kad yra žmonių, kurie, niekada jos nematę, nežinodami nei jos vardo, nei pavardės,  daugybę metų mąstė vieną ir tą patį – kur ji, jauniausioji sesuo šiandien? Kad viena moteris, tik trumpam atvykusi paviešėti iš Norvegijos į Lietuvą, buvo priblokšta, sužinojusi, koks siurprizas čia jos laukia? Ir pagaliau, kad nuo ilgus metus ieškotų artimųjų ją skyrė tik neilgas ruoželis bėgių?

Na, o laidos pabaigoje – trumputis pasakojimas apie tai, kaip pasikeitė prieš trejus metus laidos studijoje susitikusių kitų dviejų moterų gyvenimas. Tąsyk, prieš trejus metus, viena iš jų specialiai į laidą atskrido iš Ispanijos, kita – iš Didžiosios Britanijos.

Motina ir dukra. Visų pirma, dėl to, kad padarytų tai, ką seniai privalėjo padaryti – atsiprašytų kadaise likimo valiai paliktos dukters, atgaila pradėtų naują savo gyvenimo etapą. Galbūt jau su dukra, galbūt išmeldusi jos atleidimo. O antra – kad pažintų tą, kurią, nepaisant visų nuoskaudų, norėjo pažinti. Kas gi buvo po to, kai susitikusios juodvi išėjo iš studijos?

„Nacionalinė paieškų tarnyba“ – pirmadienį, 19.30 val. per LRT televiziją.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...