captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: H. Daktaro problema kalėjime – dantų implantai

Lietuvoje nelaisvėje gyvena apie septyni tūkstančiai asmenų. Visus juos išlaiko valstybė. Finansuojama kalinių priežiūra, apgyvendinimas, maitinimas ir visapusiška medicinos priežiūra. Iš esmės, patekus į įkalinimo įstaigą, išsitirti ir išsigydyti galima nuo daugelio ligų.  
Henrikas Daktaras.
Henrikas Daktaras.

Dabar tam atsirado dar daugiau galimybių – Pravieniškėse baigiamas įrengti modernus Laisvės atėmimo vietų ligoninės kompleksas. Jame jau gydomi sulaikytieji ir nuteistieji iš visų šalies įkalinimo įstaigų.

Deja, modernioje Laisvės atėmimo vietų ligoninėje nesuteikiamos tretinio lygio sveikatos priežiūros paslaugos, joms pacientai konvojuojami į viešąsias gydymo įstaigas. Tuo nepatenkinti ir kai kurie nuteistieji.

Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime iki gyvos galvos kalėti nuteistas Henrikas Daktaras jau kurį laiką skundžiasi negalintis susitvarkyti dantų. Kriminalinio pasaulio veikėjui reikalingi dantų implantai, o už juos, įstatymo numatyta tvarka, susimokėti reikia pačiam. Nuteistasis teigia, kad susimokėti gali, tačiau kalėjimo administracijos jis reikalauja privataus odontologo. Savo dantų implantaciją H. Daktaras nori patikėti geram specialistui.

Apie tai, kodėl toks H. Daktaro noras Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo administracijai atrodo nepagrįstas ir kokios sveikatos priežiūros paslaugos iš tiesų užtikrinamos patekusiems į įkalinimo įstaigas – laidoje „Specialus tyrimas“ šį vakarą, 19:30 val. per LRT televiziją.

Vedėjas Daumantas Butkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...