captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kino žvaigždžių alėja: „Dabar ir visada“ (From Here to Eternity)

Filmas pelnė 8 „Oskarus“ , 2 „Aukso gaublius“, Kanų kino festivalio Didįjį prizą. Iš viso 22 apdovanojimus ir 7 nominacijas.     

Filmas pelnė 8 „Oskarus“ , 2 „Aukso gaublius“, Kanų kino festivalio Didįjį prizą. Iš viso 22 apdovanojimus ir 7 nominacijas.     

1941-ieji, Per Harboras. Po nelaimingo atsitikimo eilinis Robertas perkeliamas į kitą dalinį. Talentingas boksininkas atsisako kautis ringe, mat per treniruotę netyčia traumavo draugą ir tas apako. Tačiau karinei vadovybei pasiekimai sporte suteikia nemaža privilegijų ir jie Roberto atsisakymą kautis vertina vos ne kaip išdavystę. Seržantas Vordenas pažada pakeisti eilinio nuomonę. Robertas priverčiamas išeiti į ringą, bet čia įvyksta peštynės ir nukenčia dalinio kapitonas. Vienintelis Robertas bando išvengti kraujo praliejimo, tačiau karo metais tai neįmanoma. Nesusipratimai, peštynės, kerštas tęsiasi, ir kartą sužeistas peiliu Robertas priverstas slėptis pas savo draugužę. Tuo metu prasideda japonų ataka. Sužinojęs Robertas veržiasi į dalinį. Tamsoje sužeistą eilinį nušauna budintis karys.

Filmas pelnė 8 „Oskarus“ , 2 „Auksinius gaublius“, Kanų kino festivalio Didįjį prizą. Iš viso 22 apdovanojimai ir 7 nominacijos.        

Karinė drama

JAV

1953

N-7

Režisierius: Fred Zinnemann

Vaidina: Burt Lancaster, Montgomery Clift, Deborah Kerr, Donna Reed, Frank Sinatra, Ernest Borgnine, Mickey Shaughnessy, Philip Ober, Jack Warden                     

 From Here to Eternity
(1953) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close